Gölbaşı Anadolu Lisesi'ni 2.tercihimde kazanma ihtimalim ne kadar?

19237539300

Kilopat
Makaleler
4
1. tercihte yazdığım lise tutmadı. Yüzdelik dilimim 8. ilk tercihlerde en düşük 7.81 ile almış. Kontenjan varmış. Sizce tutma ihtimali nedir? 2. tercihlerde ilk başa yazdım.
Lise: Gölbaşı Anadolu lisesi.

Okulda şu an 2 kişilik boşluk var. Bu 2 kişi ya öldü, ya da özel okula gitti. Eğer sizin puanınız diğer nakil başvurusu yapanların puanından yüksekse kazanabilirsiniz. Kaç kişilik boşluk olduğunu şu siteden takip edebilirsiniz. T.C. Millî Eğitim Bakanlığı E-Okul Yönetim Bilgi Sistemi
Hayır dostum, 2.tercih başvuruları başladı. E-okul üzerinden yapılabiliyor.
Hayır. İlk dediğimiz asıl başvuru. Şu an yaptığımiz 1. nakil başvuruları. Yani daha iyi bir okula gitmek icin şansımızı deniyoruz veya özel okulları tercih ediyoruz. Birazdan takvimi atayım.

Okulda şu an 2 kişilik boşluk var. Bu 2 kişi ya öldü, ya da özel okula gitti. Eğer sizin puanınız diğer nakil başvurusu yapanların puanından yüksekse kazanabilirsiniz. Kaç kişilik boşluk olduğunu şu siteden takip edebilirsiniz. T.C. Millî Eğitim Bakanlığı E-Okul Yönetim Bilgi Sistemi

Hayır. İlk dediğimiz asıl başvuru. Şu an yaptığımiz 1. nakil başvuruları. Yani daha iyi bir okula gitmek icin şansımızı deniyoruz veya özel okulları tercih ediyoruz. Birazdan takvimi atayım.
Hayır dostum, 2.tercih başvuruları başladı. E-okul üzerinden yapılabiliyor.
2. tercih başvuruları 17-21 Ağustos'ta yapılacak, nasıl şimdi yazdınız?
Screenshot_20200812-221322.png

1. tercihte yazdığım lise tutmadı. Yüzdelik dilimim 8. ilk tercihlerde en düşük 7.81 ile almış. Kontenjan varmış. Sizce tutma ihtimali nedir? 2. tercihlerde ilk başa yazdım.
Lise: Gölbaşı Anadolu lisesi.

Bunun puanla ilgisi yok oradan birileri çıkar yazanlarda da sıra olarak sana gelirse girersin bende 3 lise yazdım birinde 0.54 puan gerideyim 2 kişi çıktı ama kesin gözle bakamıyorum malum 0.01 puan bile binlerle gösteriliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı