Gönderilen havale nasıl geri alınır?

Sipitipo

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS DUAL RX6600
Ryzen 5 5500
16 GB DDR4 XPG RAM
ASUS B550-A PRİME
550 WATT FSP PSU
VENTO VG11 KASA
KİNGSTON 1 TB M2 SSD
Papara havalem 2 gündür gelmedi, sadece IBAN atıp yapamıyormuşuz. Ben bu paranın geri banka kartıma dönmesi için ne yapmam gerek?

Havale sizden çıktıysa, gönderilen hesabın bilgileri doğruysa ve ekstra bir sorun yoksa havale iptal edilmez diye biliyorum çünkü dolandırıcılık için ucu açık bir kapı gibi olur bu durum. En iyisi önce paranın çıktığı banka ile sonra da göndermiş olduğunuz banka ile görüşmek doğru olacaktır.

Havale sizden çıktıysa, gönderilen hesabın bilgileri doğruysa ve ekstra bir sorun yoksa havale iptal edilmez diye biliyorum çünkü dolandırıcılık için ucu açık bir kapı gibi olur bu durum. En iyisi önce paranın çıktığı banka ile sonra da göndermiş olduğunuz banka ile görüşmek doğru olacaktır.

Havale benden çıkmadı ay sonu borcu yüzünden dekontuda göremiyoruz.

Havale benden çıkmadı ay sonu borcu yüzünden dekontuda göremiyoruz.

Tamam hocam bankanız ile görüşerek buradan alacağınız bilgiden daha fazlasını alabilirsiniz. Buradan kimse şu an durumunuz nedir, ne olmuştur bilemeyeceği için buradan soru bile sormadan direkt olarak bankanızı aramanız aslında her zaman yapmanız gereken bir hareket.

Yanlış anlamayın lütfen, başımdan savmak gibi bir niyetim yok öyle görünmek istemem ama doğrusu budur o yüzden en doğru bilgiyi size banka verir. Tüm hesap hareketlerinizi görüp neden böyle bir sorun yaşadığınızı ve sorduğunuz gibi havaleyi iptal edip edemeyeceğiniz bilgisini en doğru onlar verebilir sonuçta bir hizmet alıyorsunuz onlardan.

Geri
Yukarı