Gönderme yaparken indirme yapılmıyor

Yunus3763

Kilopat
Daha fazla  
Youtube'a oyun videoları yüklemeye çalışıyorum ve video yüklemesini başlattığım andan itibaren diğer sitelerde veya yine Youtube'da dolaşmak istediğimde; bekliyorum ve hiçbir sayfa yüklenmiyor, torrent oyun indirmiyor ve idm 3-5kb ile indirme yapıyor. Kısacası upload yaparken download gidiyor(İnternet yok gibi).Bir de bağlantı değerlerimi görmeniz için görsel ekliyorum(ben pek fazla anlamıyorum).

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    46,4 KB · Görüntüleme: 298
Youtube'a oyun videoları yüklemeye çalışıyorum ve video yüklemesini başlattığım andan itibaren diğer sitelerde veya yine Youtube'da dolaşmak istediğimde; bekliyorum ve hiçbir sayfa yüklenmiyor, torrent oyun indirmiyor ve idm 3-5kb ile indirme yapıyor. Kısacası upload yaparken download gidiyor(İnternet yok gibi).Bir de bağlantı değerlerimi görmeniz için görsel ekliyorum(ben pek fazla anlamıyorum).
Video yüklerken hızın düşmesi gayet normal. Bu sorunu yaşamak istemiyorsanız upload hızı yüksek bir paket alınız. Video yüklenirken nette dolaşmak istiyorsanız farklı bir tarayıcı indirip dolaşın. Örnek: Chrome kullanıyorsanız Yandex' de indirin ve biriyle indirirken diğeri ile dolaşın. Ama yine hızınız düşük olacaktır.

Hızım düşük olsa da yine de olsa. Telefondan da girmiyor pcden de girmiyor. Sanki biri modeme upload yaparken dowload yapmayacaksın demiş gibi. 3-5 kb indirme yapıyor.

Hızım düşük olsa da yine de olsa. Telefondan da girmiyor pcden de girmiyor. Sanki biri modeme upload yaparken dowload yapmayacaksın demiş gibi. 3-5 kb indirme yapıyor.
Aynı sorun bende de vardı. 3- 5 KB'e hata 0KB'e düşüyordu. İnternet servis sağlayıcınız ile görüşün. Ayrıca Windows Defender (Varsayılan) harici bir virüs koruma yazılımı varsa kaldırın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı