Gönüllü Mod ve Süpermod

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Ağır Technopat kurallarını yalamış yutmuş, hataya karşı sessiz kalamayan ama aynı zamanda görevini de kötüye kullanmayacak mod ve süpermod arkadaşlara ihtiyacımız var.

Kriterler:

• 20 yaşın üstünde olmak - Kesinlikle 20 yaş altı ne mod ne de süpermod almayı düşünmüyoruz.
  • Forumda aktif olmak - Ünvanı alıp haftada bir foruma uğrayacak arkadaşlar haftada bir kullanıcı olarak uğramaya devam edebilirler.
  • 10'dan çok cezası olmamak - 10 cezadan fazla cezanız varsa siz zaten kuralları hiç okumamışsınız demektir, uygulamayı nasıl yapacaksınız ?
  • En az 500 mesajı olmak - Forumun havasını suyunu solumuş olacak.
  • En az 6 aydır üye olmak - Dağdan gelip bağdakine ban atmak yok :)
  • Skype hesabı - Skype kullanıyor ve Skype'ı "kullanıyor" olmalı. Kullanmıyorsa da başvuru sonra kullanacak.
  • Video görüşme yapabilecek - Mod veya Supermod alırken görüntülü görüşme yapmak istiyorum. Güvenilir insanlara ihtiyacımız var.
  • Belli bir konuda bilgi sahibi - Ben şu kategoriyi yapabilirim diyebilecek kadar konuda bilgili

Başvurmak isteyenler bilgileriyle birlikte bana özel mesaj atabilirler.

Abi nüfus cüzdanına mürekkep damladı, ondan dolayı 1998'li olduk :D

Ayrıca ben 98'de doğdum, Windows 98 ile eşit :D
Benim zaten sınavlarım başlıyor, ancak yazın 18 yaş altı olursa katılabilirim.

Katılacak arkadaşlara şimdiden başarılar :)

7. madde yani sondan bir önce ki maddeye kadar başvurmayı düşünüyorum ama... :) Videolu görüşme falan çekinirim ben. Zorunlu değil derseniz, özel mesaj atabilirim bilgilerimle? Nasılsa 1 seneyi aşkın bu forumdayım, benden güvenilirini mi bulacaksınız? ;)

Umarım adam akıllı birileri olur. Son zamanlar biraz zırvaladı modlar. Burak Alkan'a ne oldu?

Ben, Tüketici Elektroniği bölümünden; Kombi ve Isıtma sistemleri konusunda gayet bilgiliyim ;)

Koşullardan bazılarını karşılayamıyorum. Fakat karşılayabilsem bu tip bir sorumluluğu almak isterdim. Şimdiden yeni alınacak arkadaşlara hayırlı olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı