Gördüğüm En Komik Video

@SirYakup Yani bi yaştan sonra komik gelmiyor bu tarz şeyler... Yoksa biz de gülerdik senin yaşlarındayken bu tarz şeylere. (Gerçekten de güler miydik ya? o_O) Ama emin ol büyüyünce bunlar sana da komik gelmeyecek. [emoji106]

Hayır gerçekten komik bulduğum için sizinle paylaşmak istedim.

Tabii ki paylaşmanda bi sakınca yok. Sadece paylaşırken +14 yazarsan kotamızdan yememiş olursun... :ıslık:

Tabii ki paylaşmanda bi sakınca yok. Sadece paylaşırken +14 yazarsan kotamızdan yememiş olursun... :ıslık:

14 Yaşındayım ya size göre uygun değilim demi bide önemli olan insanlığı doğru düzgün konuşması vesaire. hepsi yalanmış. Küçük olunca sizden ayrılıyorum demi size göre değilim ben yaşım yetmez sizin zevklerinize güldüğünüz şeylere paylaşımlarınıza. Öyle diyorsunuz.

Bu forumda öğrendiğim bir şey var. Oda hiçbir başlığa komik veya çok güldüm yazmamak :D

Zaten orada olan kişiler Youtube bırakırsa, çok daha iyi olur. Geçenlerde saçma sapan kişilerin videosunu izleyerek İQ seviyem düştü. Zaten izlenesi çok az kanal var, bir elin parmağını geçmeyecek şekilde.

14 Yaşındayım ya size göre uygun değilim demi bide önemli olan insanlığı doğru düzgün konuşması vesaire. hepsi yalanmış. Küçük olunca sizden ayrılıyorum demi size göre değilim ben yaşım yetmez sizin zevklerinize güldüğünüz şeylere paylaşımlarınıza. Öyle diyorsunuz.
Kendini saf dışı bırakıyorsun,böyle diyerek zaten.Daha yaralı şeyler odaklan. :like:

Kardeşim bir sıkıntın var herhalde kişinin güleceği şeyler herkese göre değişir sen gülersin biz gülmeyiz biz güleriz sen gülmezsin. Biz yorumda bulunduk senin böyle dile getirmen doğru değil. Kimse sosyalde birbirini dışlamazlar zıt fikirdeler diye. Buraya 10 yaşında çocuk da gelir bilgi almak için 50 yaşında adam da. Gülmedik sadece olay bu dışlanma falan yok bir sıkıntın olabilir yazabilirsin çare buluruz.

14 yaşındayım ya size göre uygun değilim, değil mi? Birde önemli olan insanlığı, doğru düzgün konuşması vesaire. Hepsi yalanmış. Küçük olunca sizden ayrılıyorum değil mi?Size göre değilim ben, yaşım yetmez sizin zevklerinize, güldüğünüz şeylere, paylaşımlarınıza... Öyle diyorsunuz.

Niye alındın ki hemen. [emoji4] Ben daha çok işin gırgırındayım. YouTube Türkiye'nin içler acısı hali sana komik gelebilir.

Ama bizler bu tip dengesizleri gördükçe, toplumun genel yapısını göz önünde bulundurarak üzülüyoruz. Yani, maalesef bu tarz videolar bizlere komik gelmiyor sevgili kardeşim... [emoji20]

Ayrıca benim seni dışlamak gibi bir gayem de yok. Aksine senin gibi küçük kardeşlerimizi bu forumda tutmak benim için daha iyi. Gelişme çağında biri olarak gidip diğer saçma ortamlarda takılarak, paylaştığın videodaki gibi kişilere dönüşmeni istemem... Bu yüzden mümkün olduğunca aramızda kal. Ve mümkün olduğunca kendini seviyeli ve doğru bir biçimde geliştir. [emoji106]

@Barış Kuşcular Lütfen üslubuna dikkat et kardeşim. Arkadaş sadece yazdıklarımızdan biraz alınmış... ^_^

Edit: Şimdi tekrar okudum da bayağı alınmış. [emoji28] Bu kadar alıngan olma sevgili Yakup... [emoji4]

@Selim C. üslubumda bir sıkıntı mı var? İyi niyetle yaklaştım ben de anladım arkadaşın alındığını. Ya da bir sorunu vardır ondan böyle yazmıştır bunu çözümlemek istedim yanlış bir üslupla yaklaştığımı düşünmüyorum.

Geri
Yukarı