Gördüğüm saçma rüya

RiotClient.dll

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Aşırı saçma ve garip bir rüya gördüm, rüyamda şekil değiştirme özelliğim vardı 4 tane seçenek vardı 1. normal 2. kürt (ırkçı falan değilim rüyada böyleydi) 3. cin sanırsam 4. garip bir şey 1. seçeneği seçtiğim de normal olarak gözüküyordum aynada 2. seçenekte burnum, gözüm falan kayık oluyordu, 3. seçenekte küçük boylu garip bir şey oluyordum 4. seçenekte ise tipim tamamen kayıyordu. Şimdi hikayeye gelelim, ben ilk başta 2. seçeneği seçiyorum burnum falan yamuluyor sonra baloya gidiyorum orada gezdikten sonra soyunma odasına girip aynadan kendime bakıyorum ondan sonra o seçeneklerin olduğu yere gere dönüp 3. seçeneği seçip tekrar baloya gidip tekrar aynadan kendime bakıp seçenek yerine gidiyor ve 1. (normal) seçeneğini seçmeye çalışıyordum ama olmuyordu sonra 3. seçenekteyken köylülerin olduğu bir yere gidiyordum küçük boylu ve kilolu kafasında şapka olan bir sürü insan benzeri şeyler vardı. Köylülerle kavga ediyorlardı ve amaçları 1 tane köylüyü öldürmekti sonra ben araya girip amacı sordum, köylülerden birisi onlardan birini teker teker doğramış parmaklarını falan kesmişler fakat her yerini kestiği için yenilenmediğini parçalarının ve öldüğünü söyledi bende **hmm tamam** deyip oradan uzaklaştım sonra yuvarlak büyük yerler vardı o yerlerden atlıyorlardı baktım benim yanıma geliyorlar, kralları ile konuştum durumu tekrar anlattı sonra ben aşağıya düştüm sonra bana sarılmak istediğini söyleyip yukarı çağırdı ve sarıldık sonra portal benzeri bir yerden gitti. Rüyanın devamı alakasızdı bu şeylerle ayı falan vardı köyde ayıya bakarken birden üstüme gelmeye başladı sonra uyandım zaten.

3 ihlas 1 fatiha nas ve felak okuyun hocam. Hayıra alamet değil gibi rüya.

Sizinki bayağı garipmiş. Ben bugün rakı içen birisini gördüm rüyamda tanımadığım bir ses döv döv diyordu bende dövdüm sonra uyandı kaçmaya başladım beni silahla arıyordu. Alarm çaldı sonra. Garip.

Geri
Yukarı