Gördüğünüz en ilginç rüya nedir?

Messi ile birlikte dünya kupası sonrası başka bir turnuvasında beraberdik. Saha içi olayları görmedim ama dışarda gezdik tozduk, kaldığı otele gittik en son yemek yerken gideceğini öğrendim, oturduk antonella hakkında bile dertleştik. Birbirimize beni unutma dediğimizi hatırlıyorum. Rüya başından sonuna kadar hep beraber fotoğraf çekilmek için çabalıyordum ama bir türlü çekinememiştim. Bu da böyle saçma bir rüyam.

Daha backrooms'un ne olduğunu bilmediğim yaşlarda rüyamda backrooms'a gitmişliğim var.
Bizim apartman 5 katlı ve ben 5. katta oturuyorum. Asansöre 0. katta biniyorum ve kendi katıma çıkmak için 5'ebasıyorum. Her şey normal devam ediyor fakat asansör 5. kata geldiğinde durmayıp 6, 7 diye devam ediyor. (apartman 5 katlı) sayılar gittikçe hızlı değişmeye başlıyor. En son bilmem kaçınçı katta duruyor. Kapı açıldığında backrooms gibi bir alana açılıyor. Bu rüya yüzünden kaç gün asansöre binememiştim. Ve bu rüyayı üst üste birkaç gece görmüştüm artık uyumaya korkuyordum.

Bir anda dünyanın yarısı yok olmuştu. Bir de şöyle bir şey vardı atıyorum Mustafa senin arkadaşın Mustafa'nın yok olup olmadığını öğrenmen için aynaya 3 kez onun ismini söylemen gerekiyordu. Aynadaki yansımaya göre hayatta kalıp kalmadığını anlıyordun güzeldi yani.

Çölü ateşe verip koşuyordum ateş peşimden geliyordu sonra tüm dünya yanmıştı.

Ailemle arabayla gidiyorduk bir anda herkes arabadan kayboldu araba kendi kendine gitmeye başladı. Ama çok korkmuştum.

Adam telefonunu unutmuştu birden kız tavlamaya başladı.

Son düzenleme:
Cok küçükken rüyamda gördüğüm bir yoldan 14 yaşımda gerçekten geçmiştim,ilk kez gideceğim bir tarlaya gidecektim ama sanki yollari biliyordum butun detaylar aklımda canlandı o yolu görünce direk rüyam aklıma geldi çok garipti hic gitmediğin bir yeri rüyanda geziyorsun.

Asansör düşüyordu. Evet bu kadar. Asansör fobim olduğu için her 2 ayda bu kabusu görüyorum.
Diğer rüya: Bu rüyayı geçen hafta görmüştüm. Okula geç kalmıştım ve ana giriş kapılarını kapatmışlardı. Bende bodrum kattan girmeye çalışmıştım. Ama bodrum katında merdiven yerine daracık neredeyse yarım metrekare bir asansör var (evet asansör fobim var). Ondan sonra o yarım metrekarelik yere 3 kişi sığabildik. Sonra çıkmaya başladık fakat fazla yükseğe çıkıyorduk. Okulumuz 3 katlıydı ama biz en az 20-30 kat çıkmıştık. Bu da böyle bir rüyaydı.

Çok hatırlayamıyorum 2 yıl önce eski okulumdaydık devler geliyordu okula doğru bende silah falan vardı işte oyunlardaki gibi sonra arkadaşım kayboldu arkadan palyaço maskeli biri şırıngayı kafama soktu korkudan uyandım sonraki 2 gün uyuyamadım çok korkunçtu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…