Görev çubuğu bozuldu

Titan.krigermc

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle. Benim görev çubuğum, görev çubuğunun simgelerinin yerini düzenleyen bir uygulama sayesinde bozuldu, ve hiçbir şekilde düzeltemedim. Bu sorunu 1 yıldır bazen yaşıyorum ve canıma tak etti sonunda. Üstünden zaman geçtiğinden uygulamanın ismini hatırlamıyorum, düzelir diye silmiştim. Sorun şu, sol taraftaki Windows ikonu vs tıklayabiliyorum, ama sağ taraftaki takvimdir vs tıklasamda herhangi bir şey olmuyor. Ayrıca ses ayarlama yeri gibi önemli şeyler ve ortadaki eklediğim uygulamalar da gözükmüyor.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1398335
Bu en sağ alttaki arkadaştan bahsediyorum da. Açılmıyor da. Bir de ses simgesi vs gelir değil mi?

Kardeşim dediğim gibi Windows işareti + t yaptıktan sonra bende geri geldi sende gelir mi onu bilmem ama.

Eki Görüntüle 1398335
Bu en sağ alttaki arkadaştan bahsediyorum da. Açılmıyor da. Bir de ses simgesi vs gelir değil mi?

Bak, o ses simgeleri falan Windows ile ilgili bir sorun büyük ihtimal çünkü ben bilgisayarımı açtığımda öyle olmuştu. Update falan giriyor mu bende girmiyor da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim dediğim gibi Windows işareti + t yaptıktan sonra bende geri geldi sende gelir mi onu bilmem ama

Kardeşim dediğim gibi Windows işareti + t yaptıktan sonra bende geri geldi sende gelir mi onu bilmem ama.

Bak, o ses simgeleri falan Windows ile ilgili bir sorun büyük ihtimal çünkü ben bilgisayarımı açtığımda öyle olmuştu. Update falan giriyor mu bende girmiyor da.
Şimdi farkettim, bende de girmiyor update kısmına. Galiba bunun en büyük çözümü bilgisayara baştan sonra bir format çekmek gibi. Şuana kadar yardımın için çok teşekkürler :)
İnternet simgesini çok takmana gerek yok 1-2 güne geliyo o

Ama yeniden başlatınca gider yani 1-2 gün yap artık gitmemeye başlayacaktır.
Kardeşim aynı dediğin gibi oldu. Şuan bilgisayarda herhangi bir problem yok, her şey tam olarak geldi. Çok teşekkür ediyorum. Adamsın!

Şimdi fark ettim, bende de girmiyor Update kısmına. Galiba bunun en büyük çözümü bilgisayara baştan sonra bir format çekmek gibi. Şu ana kadar yardımın için çok teşekkürler :)

Kardeşim aynı dediğin gibi oldu. Şu an bilgisayarda herhangi bir problem yok, her şey tam olarak geldi. Çok teşekkür ediyorum. Adamsın!

Önemli değil canım kardeşim
Kardeşim bende başka sorun çıktı görev çubuğu ortaya çıktı napmam lazım

Son düzenleme:

Geri
Yukarı