Görev çubuğu ikonları gözükmüyor

561920

Centipat
Merhaba, Windows 10 kullanıyorum.
Cihazı açtığım zaman görev çubuğu var ama program simgeleri ve sağ tarafta bulunan Wi-Fi - pil - ses gibi seçenekler gözükmüyor. Yaklaşık 5 dakika sonra kendi kendiliğinden geliyor. İnternetteki bütün çözümleri denedim ama olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows Gezgini yeniden başlatmayı deneyin.

Windows Update yapmayı deneyin.

Bu rehberi yapmayı deneyin.

Sistem geri yükleme deneyebilirsin.

HDD sıkıntılı olabilir.

HDTune programı ile sağlık testi yapabilirsin.

Cihazda SSD var, ayriyeten ne alakası var. Görev çubuğu yüklenmese olabilir ama görev çubuğu yükleniyor hatta saat falanda gösteriyor ama diğer seçenekler gözükmüyor. Önceden HDD vardı cihazda o zamanda sıkıntı yoktu.

Windows Gezgini yeniden başlatmayı deneyin.

Windows Update yapmayı deneyin.

Bu rehberi yapmayı deneyin.

Sistem geri yükleme deneyebilirsin.

Sistem geri yükleme hariç herşeyi yaptım. Onu yaparsam çözülür ama geri yükleme tarihi baya eski.

Mecbur böyle kullanacaz.

Sistem geri yükleme hariç her şeyi yaptım. Onu yaparsam çözülür ama geri yükleme tarihi bayağı eski.

Bence sistem geri yükleme yap, öyle kullanılması zevk vermez.

Explorer. Exeyi kapatıp tekrar açtınız mı?

Yukarıda belirttim zaten.

Bence sistem geri yükleme yap, öyle kullanılması zevk vermez.

5 dakika sonra geri geliyor kendi kendiliğinden 1 - 2 saat önce cihazı açtım direk geldi ilk defa oldu. Ardından işimi bitirip cihazı yeniden başlattım gene gelmedi. Windows 10 sıkıntılı bir işletim sistemi özellikle de internet performansı konusunda. Yakın zamanda yeni cihaza geçecek. Artık bir daha Windows 10 kullanmayacam zaten.

Geri
Yukarı