Görev çubuğu küçülüyor

616DRACULAS

Decapat
Yer
Transylvania
Daha fazla  
1705672757211.png

Herhangi bir oyuna vs girdiğimde küçülüyor, Windows Gezgini'ni sürekli yeniden başlatmaktan bıktım ki o da bir süre sonra benden bıkıyor ve ne görev çubuğunu geri getiriyor ne de PC'yi düzeltiyor aksine yavaşlatıyor. Bunun kalıcı bir çözümü yok mu formatsız falan? Bıktım çünkü.

Eki Görüntüle 2089795

Herhangi bir oyuna vs girdiğimde küçülüyor, Windows Gezgini'ni sürekli yeniden başlatmaktan bıktım ki o da bir süre sonra benden bıkıyor ve ne görev çubuğunu geri getiriyor ne de PC'yi düzeltiyor aksine yavaşlatıyor. Bunun kalıcı bir çözümü yok mu formatsız falan? Bıktım çünkü.
Çözünürlük önerilende midir hocam?

Hocam neredeyse her oyunda oluyor, oyuna gerekte yok bazen kendiliğinden oluyor...
Hocam valla bir bilgim yok ama anlaşılan siz bu sorunu bayadır yaşıyorsunuz, önemli bilgilerinizi alıp format atın çözemezseniz.

Eki Görüntüle 2089795

Tablet modu vs açık olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı