Görev çubuğu nasıl küçültülür?

Hocam bakın ben küçük görev çubuğu düğmeleri kullan seçeneğini kapattığımda baya büyük görünüyor görev çubuğu normal değil yani.
Kardeşimin bilgisayarında da aynı sorun var laptop 1366x768 ekran normal mi?

Ekran fotoğrafında görünenden daha büyük bir de görev çubuğu.
Eki Görüntüle 1812321

Daha büyük fotoğrafda görünenden görev çubuğu.
Hocam nasıl oluyor da fotoğrafta görünenden daha büyük olabiliyor? Fotoğrafı tam ekranda görmediğiniz için siz öyle sanıyor olmayasınız?

Hocam nasıl oluyor da fotoğrafta görünenden daha büyük olabiliyor? Fotoğrafı tam ekranda görmediğiniz için siz öyle sanıyor olmayasınız?
Hocam fotoğrafta bilinmedik bir şekilde görev çubuğu küçük görünüyor ama bilgisayara ben bakarken görev çubuğu baya büyük aynı sorun kardeşim de de var.

Kendimdene biliyorum gerçekten de öyle oluyor.
Baya büyük hocam görev çubuğu ben küçük kullanmak istemiyorum şu an ama o kadar büyükte kullanmak istemiyorum direk normal kullanmak istiyorum.

Küçük görev çubuğu modunda neden kullanmak istemiyorsunuz ideal gözüküyor.
Aşağıdaki fotoğraf benim bilgisayarım ve küçük görev çubuğunda kullanıyorum ekran görüntüsünde de normalde de aynı gözüküyor fakat normalde kullanırsam eğer sizin dediğiniz gibi oluyor.

Dosya Ekleri

• 1686238694201.png
    1686238694201.png
    162,7 KB · Görüntüleme: 16
Tamam hocam dediklerimi denediniz mi? Burada anormal bir şey yok ölçeği değiştirebilirsiniz isterseniz.
Hocam iyi de siz bana diyorsunuz ki küçük görev çubuğu düğmeleri kullan
Ben ne büyük ne küçük istiyorum direkt normal olsun istiyorum bilgisayarı ilk aldığımda öyleydi ama şu an ölçek normal olmasına ve ekran çözünürlüğü normal olmasına rağmen böyle.

Küçük görev çubuğu modunda neden kullanmak istemiyorsunuz ideal gözüküyor.
Aşağıdaki fotoğraf benim bilgisayarım ve küçük görev çubuğunda kullanıyorum ekran görüntüsünde de normalde de aynı gözüküyor fakat normalde kullanırsam eğer sizin dediğiniz gibi oluyor.
Hocam ben zaten sonradan düzelteceğim sadece bu bir sorun mu yani baya büyük görev çubuğu ikimiz de de kardeşimde ve bende.

İkimizdede görev çubuğu çok büyük görünüyor
1366x768 (Son ekran çözünürlüğü.)
Ekran ölçeği %100 Önerilen

Hocam iyi de siz bana diyorsunuz ki küçük görev çubuğu düğmeleri kullan.
Ben ne büyük ne küçük istiyorum direkt normal olsun istiyorum bilgisayarı ilk aldığımda öyleydi ama şu an ölçek normal olmasına ve ekran çözünürlüğü normal olmasına rağmen böyle.

Belki eskiden ekran çözünürlüğünüz yüksekti.
Arama çubuğuna ekran çözünürlüğü yazıp önerilen çözünürlüğe bakabilir misiniz?

Düzenleme : Belki ekran kartı sürücünüz yüklü de olmayabilir.

Hocam iyi de siz bana diyorsunuz ki küçük görev çubuğu düğmeleri kullan
Hocam yaptığınız şeyi geri almanıza rağmen değişmediyse benim yardım edebileceğim bir şey yok. Bir ihtimal görev çubuğunun en üstünden tutup aşağı kaydırır mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı