Çözüldü Görev çubuğu nasıl küçülür?

• Konuyu başlatan WHT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 174
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

WHT

Decapat
Yer
İstanbul
Startallback programını kullanıyordum. Süresi doldu, sürekli uyarı veriyordu ve takvim kısmını bozdu nedense. Silmek zorunda kaldım. Başka nasıl küçültebilirim? (Windows 11)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Startallback programını kullanıyordum. Süresi doldu, sürekli uyarı veriyordu ve takvim kısmını bozdu nedense. Silmek zorunda kaldım. Başka nasıl küçültebilirim? (Windows 11)
Revo uninstaller ile silince lisansla ilgili bilgileride siliyor tekrar kurunca sıfırlanıyor diye biliyorum.
Masaüstü > (sağ tık) görüntü ayarları > ölçek .Bunu düşürürsen görev çubuğuda küçülür. Ama görev çubuğuyla birlikte masaüstü ikonları vb. de küçülür.

"Görev çubuğunu kilitle" seçeneğini işaretlememişseniz, "Görev çubuğu düzenle" veya benzer bir seçenek olabilir. Ona tıklayın. ve düzenleyin istediğiniz gibi.

Revo uninstaller ile silince lisansla ilgili bilgileride siliyor tekrar kurunca sıfırlanıyor diye biliyorum.

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Registry ile yapabilirsin.

İşe yaramıyor hocam.

"görev çubuğunu kilitle" seçeneğini işaretlememişseniz, "görev çubuğu düzenle" veya benzer bir seçenek olabilir. Ona tıklayın. Ve düzenleyin istediğiniz gibi.

Öyle bir ayar bulamadım. Sadece Windows 10'da mevcut olabilir.

Revo Uninstaller ile silince lisansla ilgili bilgileride siliyor tekrar kurunca sıfırlanıyor diye biliyorum.

İşe yaradı hocam teşekkürler. Deneme süresi uzadı.

Geri
Yukarı