Çözüldü Görev çubuğu simgeleri nasıl gizlenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zValiant

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel Core i3-4130.
Ekran kartı: AMD Radeon RX 480 4 GB.
RAM: Kingston 8 GB DDR3 1333MHz.
Depolama: 230 GB SATA3 SSD.
Anakart: Gigabyte H81M-DS2 rev 3.0.
İşletim sistemi: Windows 11 Pro 64-bit 23H2.
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bugün sistemimi Windows 10'a yükselttim fakat görev çubuğunda simgelerin hepsi ayrı ayrı duruyor, bunları nasıl tek bir menüde gizleyebilirim?

1652957373862.png

Yapmak istediğim şey;

1652957384877.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba, bugün sistemimi Windows 10'a yükselttim fakat görev çubuğunda simgelerin hepsi ayrı ayrı duruyor, bunları nasıl tek bir menüde gizleyebilirim?

Eki Görüntüle 1392446

Yapmak istediğim şey;

Eki Görüntüle 1392447

Görev çubuğuna sağ tıklayın > Görev çubuğu ayarları > Bildirim alanı > Görev çubuğunda hangi simgelerin görüneceğini seçin > Her zaman bildirim alanında tüm simgeleri göster kapalı yapın.

Eki Görüntüle 1392446

Yapmak istediğim şey;

Eki Görüntüle 1392447

Görev çubuğuna sağ tıklayın > Görev çubuğu ayarları > Bildirim alanı > Görev çubuğunda hangi simgelerin görüneceğini seçin > Her zaman bildirim alanında tüm simgeleri göster kapalı yapın.

Son düzenleme:
Çözüm
Sorun çözüldü, raporlamıştım fakat moderatörler görmemiş.

Görev çubuğuna sağ tıklayın > görev çubuğu ayarları > bildirim alanı > görev çubuğunda hangi simgelerin görüneceğini seçin > her zaman bildirim alanında tüm simgeleri göster kapalı yapın.

Konu çözülmüş ama arkadaşın yapmak istediği bu değil. Sadece herhangi bir simgeye basılı tutup yukarıya doğru sürüklemesi yeterli. Zaten kendiliğinden kutucuk oluşuyor.

Konu çözülmüş ama arkadaşın yapmak istediği bu değil. Sadece herhangi bir simgeye basılı tutup yukarıya doğru sürüklemesi yeterli. Zaten kendiliğinden kutucuk oluşuyor.

Benim söylediğim yöntem ile ne farkı var?

Yok o şekilde değil arkadaşın söylediği şekilde çözdüm.

Bu mesaj çözüm olarak işaretlenebilir, aynısını yaparak çözdüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı