Görev çubuğu sorunu

ogustasyus

Centipat
+Ben 1 haftadır görev çubuğumda sorun yaşıyorum (Windows10) uygulama simgelerine basınca açılıyor ama sol altda bulunan Windows tuşuna basınca veya sağ altta bulunan bildirim yerine basınca hiçbir şekilde tepki vermiyor.
+Ayrıca Windows 10 uygulamaları çalışmıyor ve hepsi askıya alındı olarak gözüküyor görev yöneticisinde.

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    566,1 KB · Görüntüleme: 81
CTRL + ALT + DEL tuş kombinasyonu ile görev yöneticisini çalıştırıp, yukarıdaki sekmelerden Ayrıntılar'a girip explorer.exe'yi sonlandırınız. Sonra yukarıdaki "Dosya" sekmesine tıklayıp "Yeni Görevi Çalıştır" diyip kutucuğa explorer.exe yazıp Tamam tuşuna tıklatınız. Sorununuz düzelmezse yardımcı olmaya çalışacağım.

Malesef o işlemi onlarca defa yaptım ayrıca Windows gezginini yeniden başlat seçeneğini de kullandım fakat çözüme ulaşamadım bu adımlardan.
Temiz kurulumu nasıl yapacağım konusunda yardımcı olabilir misiniz bayım?

Malesef o işlemi onlarca defa yaptım ayrıca Windows gezginini yeniden başlat seçeneğini de kullandım fakat çözüme ulaşamadım bu adımlardan.
Yeni bilgisayarı formatlayacaksınız.
Onun içinde bir windows 10 iso dosyası lazım. DVD veya USB ye yazacaksanız. Onun içinde program lazım.

Windows 10'u dosyalarımı kaybetmeden temiz bir yüklemeyle yeniden kurdum ve bütün sorunlar çözüldü, teşekkürler!
Nasıl yaptınız aynı sorunu şu an yaşıyorum görev çubuğunda Google vs. gözükmüyor sadece arama yeri.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı