Görev çubuğunda beyaz pikseller

Daha fazla  
Ekte belirttiğim gibi sadece görev çubuğunda 2 gündür beyaz pikseller oluşmaya başladı. (İlk resimde başlat, 2. resimde bildirim kısmında) masaüstü kısmında sorun yok, ve pikseller sabit değil sürekli hareket ediyor. Ekran kartı Driver'larımı silip baştan temiz kurulum yaptım ama fayda etmedi. Neden kaynaklanıyor olabilir?

1.png

2.png

Hava durumu uygulamasının uyguladığı bir tema olabilir. Hava durumu uygulamasının ayarlarını kontorl eder misin? Ya da diğer uygulamalardan birinin yaptığı bir şey olabilir.
Ayrıca saydamlık efektini kapatıp test edin.

Son düzenleme:
Hava durumu uygulamasının uyguladığı bir tema olabilir. Hava durumu uygulamasının ayarlarını kontorl eder misin? Ya da diğer uygulamalardan birinin yaptığı bir şey olabilir.
Ayrıca saydamlık efektini kapatıp test edin.
Saydamlık efektini kapatmak sorunumu çözdü çok teşekkür ederim.
Tema ayarlarıyla oynamayı deneyin veya sistem onarım araçlarını çalıştırın:

sfc /scannow
DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth
Saydamlık efektini kapatmak sorunumu çözdü çok teşekkür ederim.
Saydamlık efektini kapatmak görev çubuğundaki noktaları kaldırdı fakat bazı oyunlarda grafik bozulmaları yaşamaya başladım. Bu sorunun dahili Intel grafik işlemciden olduğunu saptadım. Geçenlerde Recep Baltaş'ın yapmış olduğu video ile 2020 sürücüsüne güncellemiştim. Ondan sonra bozulmalar olmaya başladı. Sürücüyü silip eski sürümü yükledim fakat sorunum devam ediyor. Sorunun donanımsal olma olasılığı var mı? Eğer donanımsal değilse nasıl çözebilirim?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı