Görev çubuğunda programları yan yana gruplamak

Slaughter1515

Hectopat
Görev çubuğunda mesela 2 tane Chrome varken uygulamaya fareyi getirince üst üste gruplanıyor. Bunu nasıl yan yana yaparım? Resimde gördüğünüz gibi üst üste gruplandırıyor ve sadece yazıları yazıyor, ben ekranlarını yan yana görmek istiyorum. Yardım edebilir misiniz? Windows 10. bende gözüken 1. fotoğraftaki gibi ama ben 2. fotoğraftaki gibi yapmak istiyorum.

1.png

2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Opera ve Chrome kendi özelliklerinden olabilir yada performans ayarların "En iyi performans için ayarla" ayarındaysa 1. Resimdeki gibi görülebilir.

Görev çubuğunda mesela 2 tane Chrome varken uygulamaya fareyi getirince üst üste gruplanıyor. Bunu nasıl yan yana yaparım? Resimde gördüğünüz gibi üst üste gruplandırıyor ve sadece yazıları yazıyor, ben ekranlarını yan yana görmek istiyorum. Yardım edebilir misiniz? Windows 10. bende gözüken 1. fotoğraftaki gibi ama ben 2. fotoğraftaki gibi yapmak istiyorum.

Eki Görüntüle 559060
Eki Görüntüle 559061
Bu şekilde üst üste gelmez ama geniş gözükür yapılışı isterseniz gösteririm

Dosya Ekleri

• Görevçubuğu.JPG
    Görevçubuğu.JPG
    29,5 KB · Görüntüleme: 46
Opera ve Chrome kendi özelliklerinden olabilir ya da performans ayarların "en iyi performans için ayarla" ayarındaysa 1. resimdeki gibi görülebilir.

Sadece Chrome'de değil maalesef her şeyde öyle Steam dosyalar falan 4-5 gün önce eskisi gibi genişti ama hiçbir ayarı değiştirmesemde üst üste oldu ve en iyi grafik için ayarlı her şey.

Bu şekilde üst üste gelmez ama geniş gözükür yapılışı isterseniz gösteririm.

Onu biliyorum ama maalesef istediğim öyle değil.

Geri
Yukarı