Görev çubuğunda uygulamalar geç açılıyor

Critox

Hectopat
Örnek olarak Steam'i görev çubuğundan açmaya çalıştığımda 15-20 saniye kadar bekletiyor ama başka bir şekilde açmaya çalıştığımda direkt açılıyor. Görev çubuğunda bu kadar uzun sürmesinin sebebi nedir?

Öncelikle Windows 11'de hala fazla problemler var oyun performansı gün geçtikçe düşme gibi oyun falan oynuyorsan Windows 10'u tercih etmeni öneririm görev çubuğu ne kadar erken de açılsa oyun uygulama gibi şeyleri geç algılama sorunu var.

Öncelikle Windows 11'de hala fazla problemler var oyun performansı gün geçtikçe düşme gibi oyun falan oynuyorsan Windows 10'u tercih etmeni öneririm görev çubuğu ne kadar erken de açılsa oyun uygulama gibi şeyleri geç algılama sorunu var.
Hocam normalde masaüstünde hiçbir problem yaşamıyorum orada da 11 kullanıyorum laptop'da oluyor o sıkıntı.

Hocam normalde masaüstünde hiçbir problem yaşamıyorum orada da 11 kullanıyorum Laptop'da oluyor o sıkıntı.

Simdi şöyle söyleyeyim bende laptopta problem yaşadım laptoplarda problemli çalışıyor eğer oyun falan için kullancaksanız hatta direk bence laptopu Windows 10 kullanın daha sağlıklı bana kalırsa şu an

Yeni konular

Geri
Yukarı