Çözüldü Görev çubuğundaki simgeler beyaz kutuda

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Old1G

Hectopat
Görev çubuğundaki simgelerin etrafı beyaz (başlat tuşu şarj göstergesi ya da arama butonu gibi) ve bazı yazılar yeşil görünüyor. Mesela sağ tıkladığımda kopyala yapıştır yeşil, diğerleri beyaz. Bunu normal haline nasıl getirebilirim? (Fotoğraf atamadım çünkü bu sorun küçük tablet bilgisayarımda oldu, ekran görüntüsü almak için tuş kombinasyonunu bilmiyorum onda ama sıkıntıyı çözemez isem mecbur telefondan çekip atacağım.)

Çözüm
Yüksek karşıtlık ayarı değiştirilmiş. Ayarlara High contrast yazıp kapatabilirsiniz. Kısayol olarak da Alt + Shift + PrtSc kombinasyonunu kullanabilirsiniz.
Arama çubuğuna "ekran alıntısı aracı" yazıp o kısmı seçerseniz ekran görüntüsü alınır muhtemelen.

Normal bilgisayarımda çıkıyor ama diğeri İngilizce, ben direkt telefondan çekip atayım eğer İngilizce olarak ne aratmamı bilmiyorsanız (screenshot falan yazdım da çıkmıyor).
Arama çubuğuna "Ekran Alıntısı Aracı" yazıp o kısmı seçerseniz ekran görüntüsü alınır muhtemelen.
Eki Görüntüle 632929

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de İngilizce diye Google'a arattım oradan "Ekran Alıntısı Aracı" diye dedim. :D
Snipping Tool yazın.
image.jpg

Bende de İngilizce diye Google'a arattım oradan "ekran alıntısı aracı" diye dedim. :D.
snipping tool yazın.

O şekilde yazınca çıktı da beceremedim ben direkt şu şekilde atayım. Yansıma için kusura bakmayın :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüksek karşıtlık ayarı değiştirilmiş. Ayarlara High contrast yazıp kapatabilirsiniz. Kısayol olarak da Alt + Shift + PrtSc kombinasyonunu kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı