Çözüldü Görev çubuğundaki uygulamalar nasıl gruplandırılır?

• Konuyu başlatan egeed
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 914
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

egeed

Hectopat
Yer
Technopat Sosyal
Selamlar, görev çubuğundaki bu simgeleri nasıl büyütüp gruplandırabilirim? Eskiden daha uzun ve gruplandırılmış haldeydi. Windows'um etkinleştirilmedi fakat bir kısayol ile yapmıştım.

1633245274171.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle bir şey var ama şahsen denemedim. Regedit ayarları ile bu tarz değişikler yapıyorlar. Denemeden önce regedit ayarlarını yedeklemeyi unutma :)

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced

TaskbarGlomLevel DWORD

0 = Always combine, hide labels
1 = Combine when taskbar is full
2 = Never combine
Nasıl yedekleyeceğim?

Regedit'e gireceksin. Yukarı sol kısımda "dosya" tıklayıp "Ver" diyeceksin. Masaüstüne yedekle :) İsim vermeyi unutma. Bir problem olursa aynı şekilde "dosya" tıklayıp bu sefer "Al" diyeceksin. Yedeklediğin regedit dosyasını bu şekilde uygulayacaksın. Bir problem olacağını sanmıyorum dene bakalım bekliyorum :)

Regedit'e gireceksin. Yukarı sol kısımda "dosya" tıklayıp "Ver" diyeceksin. Masaüstüne yedekle :) İsim vermeyi unutma. Bir problem olursa aynı şekilde "dosya" tıklayıp bu sefer "Al" diyeceksin. Yedeklediğin regedit dosyasını bu şekilde uygulayacaksın. Bir problem olacağını sanmıyorum dene bakalım bekliyorum :)
1633249854099.png

Hocam burada TaskbarGlomLevel yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı