Çözüldü Görev çubuğunu beyaz iconları siyah yapma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

retrodogukan

Hectopat
Yer
Menteşe

Dosya Ekleri

• tabletpc.png
    tabletpc.png
    86 KB · Görüntüleme: 52
Hocam güncelleme bitti en sonda.

Bilgisayarınızın bunu deneyip deneyemeyeceğinde güçlük çekiyoruz tarzı bir şey dedi ve tekrar dene dedi.
@Emir M.

Buradan indirme aracından imaj dosyasını indirin ve setup üzerinden yükseltme yapmayı deneyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende bir de Kali Linux yukluydu ondan olabilir yaziyordu. Sildim bu sefer PC acilirken Boot failure falan diyor Windows 10 yerel disk C'ye yuklu ama bir turlu bulamiyor ve oyle kaldi ne yapmaliyim.

Hocam bende bir de Kali Linux yukluydu ondan olabilir yaziyordu. Sildim bu sefer PC acilirken Boot failure falan diyor Windows 10 yerel disk C'ye yuklu ama bir turlu bulamiyor ve oyle kaldi ne yapmaliyim.

Önyükleme dosyalarına zarar vermiş olabilirsiniz.

Önyükleme dosyalarına zarar vermiş olabilirsiniz.

Hocam bende flash bellek var icinde sanirim kali linux seyi vardi kurtarir mi o? Yerel disk d sildim normalde sonra boot fail fln vermeye basladi

Hocam bende flash bellek var icinde sanirim kali linux seyi vardi kurtarir mi o? Yerel disk d sildim normalde sonra boot fail fln vermeye basladi
Önemli verileriniz varsa Linux dan kurtarabilirsiniz sonrasında temiz kurulum yapmanız daha iyi olur. Paylaştığım rehberdeki adımları takip edebilirsiniz. Onun harici pek detay bilemiyorum maalesef.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı