Görev Yöneticisi açıldığında CPU kullanımı %100 olup düşüyor

Malwarebytes ile tarama yapmayı deneyin bir de.

Komut istemiyle;

SFC /scannow

dism.exe /Online /cleanup-image /scanhealth
DISM /Online /cleanup-image /restorehealth

Bunları denemediyseniz deneyin.

Öncelikle sfc/scannow yaptım hatalı dosyalar düzeltildi dedi.
Ardından Malwarebytes uygulamasıyla tarama yaptım yaklaşık 140 tane dosyayı karantinaya aldı bunların hepsi DriverPack programına ait olduğunu buldu. Bunları temizledikten sonra görev yöneticisini açtıgımda %100 olarak gözüken şey %85'lere düştü. Sanırsam geri kalan şeyleri de yapmam gerekiyor ya da bunların hepsini verdiğiniz sıraya göremi yapayım?

Öncelikle sfc/scannow yaptım hatalı dosyalar düzeltildi dedi.
Ardından Malwarebytes uygulamasıyla tarama yaptım yaklaşık 140 tane dosyayı karantinaya aldı bunların hepsi DriverPack programına ait olduğunu buldu. Bunları temizledikten sonra görev yöneticisini açtıgımda %100 olarak gözüken şey %85'lere düştü. Sanırsam geri kalan şeyleri de yapmam gerekiyor ya da bunların hepsini verdiğiniz sıraya göremi yapayım?
Sırası mühim değil,ama dediğiniz kadar dosya karantinaya alındıysa,ben sizin yerinizde olsam temiz kurulum yapardım.

Sadece bir oyuna girerken güncel driverlarınız yok diye arkadaşın tavsiyesiyle driverpack indirdim geldiğim şu noktaya bak ya şaka gibi :D

O tarz programlara güvenmeyin, ismi cismi bilinmeyen programlarınız varsa bilgisayarınızdan kaldırın. Yüklemeyin. Geldiğiniz bu noktayı da iyi bir tecrübe olarak düşünün. :D

O tarz programlara güvenmeyin, ismi cismi bilinmeyen programlarınız varsa bilgisayarınızdan kaldırın. Yüklemeyin. Geldiğiniz bu noktayı da iyi bir tecrübe olarak düşünün. :D
Anladım hocam sağ olun işlemcinin driverinı yanlış yüklediği için işlemciye yük yapıyor olabilir mi işlemci driverinin silip tekrar yüklesem düzelir mi bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Anladım hocam sağ olun işlemcinin driverinı yanlış yüklediği için işlemciye yük yapıyor olabilir mi işlemci driverinin silip tekrar yüklesem düzelir mi bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
birde şey driverpack programlarının arkaplanda bitcoin çalıştırdığı söyleniyor %100 olmasının sebebi bu olabilir mi ?

Son düzenleme:
Sizin sorununuz,virüs kaynaklı büyük ihtimal yanlış chipset kurup işlemciye yük bindirme gibi bir neden olmaz.Donanım Driverlarını kendi sitelerinden indirerek kurun zaten bir çoğunu Windows kuruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı