Görev yöneticisi arkada açılıyor

dubyok

Hectopat
Yer
Graz Avusturya
Merhaba bilgisayarı açtıgım zaman görev yöneticisi tıklamadıgım halde bu şekilde açılıyor. Ekrandaki çarpı'ya basıp kapatırsam normal bir şekilde açılıyor neden sizce bilgisayar başladıgında görev yöneticisi bu şekilde açılıyor arka planda.

1.png

2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Görev yöneticisi taskbarda gözüküyor mu yoksa sadece alt+tab atarken mi? Tıklayına görev yöneticisi mi açılıyor?

Görev yöneticisi taskbarda gözüküyor mu yoksa sadece alt+tab atarken mi? Tıklayına görev yöneticisi mi açılıyor?
Alt+tab atarken gözüküyor herhangi bir şekilde arama ile açılmıyor kendim tıklayıp alt+tab basılı tutarken kapatmam lazım ondan sonra windows arama yerine görev yöneticisi yazıp açabiliyorum ilginç bir olay.

Alt+tab atarken gözüküyor herhangi bir şekilde arama ile açılmıyor kendim tıklayıp alt+tab basılı tutarken kapatmam lazım ondan sonra windows arama yerine görev yöneticisi yazıp açabiliyorum ilginç bir olay.
Hayır alt+tab atarken tıkladığınızda açılıyor mu? Açılmıyorsa bazen arkada çalışan ama taskbarda hiçbir şekilde gözükmeyen uyarılar, hatalar vs. olabiliyor.

Yeniden başlatın bilgisayarınızı.
Malesef sorun bir kaç aydır var bilgisayarda herhangi bir virüstür yavaşlama falanda yok.
Hayır alt+tab atarken tıkladığınızda açılıyor mu? Açılmıyorsa bazen arkada çalışan ama taskbarda hiçbir şekilde gözükmeyen uyarılar, hatalar vs. olabiliyor.
Tam olarak Açılmıyor, çok küçük bir şekilde açılıyor ama tıklanıcak yeri yok üstüne tıkladığınızda kapanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı