Görev yöneticisi değerlerim anormal mi?

EmirTasx

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Monster Abra v16.6 kullanıyorum içinde Intel i5 10.nesil var ve 8 GB 3200 MHz RAM var arkada LoL ve Microsoft Edge'den video açtığımda görev yöneticisi değerlerim bu seviyelere geliyor. Bu normal bir durum mu? Ne yapmam gerek sorun nedir?

Dosya Ekleri

• resim_2021-05-28_235025.png
    resim_2021-05-28_235025.png
    57,7 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, Monster Abra v16.6 kullanıyorum içinde Intel i5 10.nesil var ve 8 GB 3200 MHz RAM var arkada LoL ve Microsoft Edge'den video açtığımda görev yöneticisi değerlerim bu seviyelere geliyor. Bu normal bir durum mu? Ne yapmam gerek sorun nedir?

Aşırı bir anormallik yok fakat masaüstü pencere yöneticisi biraz dikkatimi çekti.

Kaynak Yöneticisinden de CPU kullanımı kısmını atar mısınız?

Masaüstü Pencere Yöneticisi çok çalışmış. İntel GPU driver'ını kaldırın. Ardından tekrar yükleyin düzelebilir. Düzelmezse ayrı bir konu açın yardımcı olalım.

Masaüstü Pencere Yöneticisi çok çalışmış. İntel GPU driver'ını kaldırın. Ardından tekrar yükleyin düzelebilir. Düzelmezse ayrı bir konu açın yardımcı olalım.
tam olarak nedir o nasıl kaldırırım ?

lol oynuyorum video izliyorum ve forumdayım şuan değerler böyle masaüstü pencere yöneticisi stabile dönmüş şuan

Dosya Ekleri

• resim_2021-05-29_003252.png
    resim_2021-05-29_003252.png
    40,3 KB · Görüntüleme: 18

Yeni konular

Geri
Yukarı