Görev yöneticisi geç kapanıyor

adanalihiyar

Decapat
Makaleler
10
Yer
arkanı döndüğünde önünde, önüne baktığında arkada
Selam sorum yukarıda. Artık tuhaf hissettirmeye başladı. Görev yöneticisini ilk açtığımda (özellikle başlangıç sekmesinde iken) geç kapanıyor. Dün Kaspersky ve Malwarebytes ile tarattım ve 2 zararlı buldu. Lakin bugün yine girdiğimde geç kapandı. Sizde de böyle oluyor mu? Sadece merak ettim. Sorun bende olabilir diye.

KeremSensei

Centipat
Selam sorum yukarıda. Artık tuhaf hissettirmeye başladı. Görev yöneticisini ilk açtığımda (özellikle başlangıç sekmesinde iken) geç kapanıyor. Dün Kaspersky ve Malwarebytes ile tarattım ve 2 zararlı buldu. Lakin bugün yine girdiğimde geç kapandı. Sizde de böyle oluyor mu? Sadece merak ettim. Sorun bende olabilir diye.

Bende de oluyor galiba Windows 2004 versiyonuyla ilgili olabilir.

KS
adanalihiyar

adanalihiyar

Decapat
Makaleler
10
Yer

Le197

Picopat
Anında kapanmama sebebi HDD sorunlu olabilir. SSD ise format atın muhtemelen zararlı hala bilgisayardadır. Malwarebytes ile Kaspersky bulamadığı virüsler vardır elbet.
En azından başka birisi de varmış. Bir gün çözülür umarım :)

HDD mi kullanıyorsunuz yoksa SSD mi?

KS
adanalihiyar

adanalihiyar

Decapat
Makaleler
10
Yer
Anında kapanmama sebebi HDD sorunlu olabilir. SSD ise format atın muhtemelen zararlı hala bilgisayardadır. Malwarebytes ile Kaspersky bulamadığı virüsler vardır elbet.

SSD kullanıyorum. Sanmıyorum avlerin kaçıracağını. Zaten şu durumda format atamam. Benim dışımda yaşayanlar da varmış.

Le197

Picopat
SSD kullanıyorum. Sanmıyorum avlerin kaçıracağını. Zaten şu durumda format atamam. Benim dışımda yaşayanlar da varmış.
Hocam yaşayanların sistemlerinin temiz olduğunu nereden biliyorsunuz :D Ben ve birisi yaşamıyoruz mesela ve ben de SSD kullanıyorum.

Yeni konular

Yukarı