Görev Yöneticisi RAM kullanımını fazla gösteriyor

723764

Picopat
İşlemci
İntel Core İ5 11400h
Merhaba. 8 GB DDR4 3200MHz bir RAM'a sahibim gaming laptop kullanıyorum. Görev yöneticisinde 5GB civarında RAM kullanıyor gözüküyor ama kullanılan RAM'ı topladığımda yaklaşık 2 GB civarı çıkıyor bilgisayarım yeni formattan çıktı Windows 10 Home Single Language kullanıyorum.

IMG-20231117-WA0002.jpg

IMG-20231117-WA0003.jpg

PC daha yeni formatladım crack hiçbir şey yok bilgisayarda olmasi imkansız gibi hocam.

Arkada Valorant iniyor ondan olabilir mi önbellek.

Valorant önbelleğe inmez reis virüs yemiş olabilirsin (eğer normaldeki gördüğünden çok fark varsa) eğer normalde gördügünden 3 5 yüksekse sıkıntı yok.

PC daha yeni formatladım crack hiçbir şey yok bilgisayarda olmasi imkansız gibi hocam

Arkada Valorant iniyor ondan olabilir mi önbellek
Bazı virüsler windows dosyalarına sızabiliyor, tam format attıysan yine çok düşük ihtimel formatla gitmeyen virüslerde olabiliyor mesela memz.exe gibi

Bilgisayarda denetim masası>program kaldır'a girip sayfayı komple atarsan bakayım ne kadar program var çok fazla varsa ondanda olabilir.

Valorant önbelleğe inmez reis virüs yemiş olabilirsin (eğer normaldeki gördüğünden çok fark varsa) eğer normalde gördügünden 3 5 yüksekse sıkıntı yok.

Bazı virüsler Windows dosyalarına sızabiliyor, tam format attıysan yine çok düşük ihtimel formatla gitmeyen virüslerde olabiliyor mesela memz.exe gibi.

Bilgisayarda denetim masası>program kaldır'a girip sayfayı komple atarsan bakayım ne kadar program var çok fazla varsa ondanda olabilir.

Kanka düzeldi o 3GB oyun oynarken falan önbellek 1GB altina düşüyor yedek RAM gibi bir şey olabilir.

Geri
Yukarı