Görev Yöneticisi Roblox ve Opera aynı kısımda gözüküyor

MashroomWar

Hectopat
Daha fazla  
Fotoğrafta attığım gibi, neden böyle gözüküyor?

Dosya Ekleri

• resim_2024-04-27_224956123.png
    resim_2024-04-27_224956123.png
    51,2 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu maalesef Windows 11'de olan bir bug.

Bunun neden olduğunu kısaca gözlemledim ve şu şekilde açıklamak istiyorum:

Bu genellikle oyunu hangi tarayıcıdan başlatıyorsanız, oyunun başlatma aşamasındayken oyun arka planda o tarayıcının içerisinde yer alır. Oyun tamamen başladığı esnada yer aldığı kısımdan gitmiş olacak. Eğer ki bu durum hâlâ devam ediyorsa bunun bir hata olduğundan emin olduktan sonra Roblox'u kapatıp, gerekirse görev yöneticisinden kapatıp oyunu tekrardan başlatmayı deneyebilirsiniz.

Bunun neden olduğunu kısaca gözlemledim ve şu şekilde açıklamak istiyorum:

Bu genellikle oyunu hangi tarayıcıdan başlatıyorsanız, oyunun başlatma aşamasındayken oyun arka planda o tarayıcının içerisinde yer alır. Oyun tamamen başladığı esnada yer aldığı kısımdan gitmiş olacak. Eğer ki bu durum hâlâ devam ediyorsa bunun bir hata olduğundan emin olduktan sonra Roblox'u kapatıp, gerekirse Görev Yöneticisi'nden kapatıp oyunu tekrardan başlatmayı deneyebilirsiniz.

Arkımda Windows 10 var sorun yok onda üstteki arkadaşın dediği gibi Windows 11 bugu olabilir.

Arkımda Windows 10 var sorun yok onda üstteki arkadaşın dediği gibi Windows 11 bugu olabilir.
Neye göre Windows 11 bugu dediğinizi bilmiyorum. Eğer oyun açılırken arka planda tarayıcıya bir oyun yerleşiyorsa bu benim için bir bug sayılmaz (ama gerçekten bug ise pekte bir önemi yok) ama oyun açıldıktan sonra bu devam ediyorsa işte o zaman bunun bir bug olduğundan emin olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı