Görev Yöneticisi siyah oldu

Daha fazla  
Yarım saat kadar önce Windows 11'in son gelen 22H2 güncellemesini yükledim. Artık görev çubuğuna sağ tıklayınca Görev Yöneticisi'ni açabiliyoruz fakat bilgisayarı koyu tema da kullanıyorum ve Görev Yöneticisi'nin yazıları temaya uyumlu halde değil. Bu sorunu yaşayan başkaları var mı merak ediyorum. Gördüğünüz gibi yazılar da siyah ve okunması çok zor. Bu şekilde;

Dosya Ekleri

• 1669902176839.png
    1669902176839.png
    63,5 KB · Görüntüleme: 112
Varsayılan Windows modunu açık yapınca düzeliyor ama bu sefer de görev çubuğu açık renk oluyor doğal olarak. Görev yöneticisini Windows rengine bağlamışlar. 🤦‍♂️
Bende de böyle oldu. Windows modunu koyu, uygulama modunu açıkta kullanıyorum.

Bende de böyle oldu. Windows modunu koyu, uygulama modunu açıkta kullanıyorum.

Evet normalde benim de öyle. Fotoğraftaki gibi üst tarafta uygulama temasını açık renk gösteriyor ancak alt tarafta aynı temanın uygulama bölümünü siyah olarak gösteriyor.

Dosya Ekleri

• 1669902883792.png
    1669902883792.png
    106,1 KB · Görüntüleme: 83
Ok ile gösterdiğim seçeneği açık yapınca düzeliyor. Görev çubuğunu açık renkte sevmediğim için koyu rengi kullanıyorum.

1669902992070.png

Yarım saat kadar önce Windows 11'in son gelen 22H2 güncellemesini yükledim. Artık görev çubuğuna sağ tıklayınca Görev Yöneticisi'ni açabiliyoruz fakat bilgisayarı koyu tema da kullanıyorum ve Görev Yöneticisi'nin yazıları temaya uyumlu halde değil. Bu sorunu yaşayan başkaları var mı merak ediyorum. Gördüğünüz gibi yazılar da siyah ve okunması çok zor. Bu şekilde;

Bu sorun geliştirici sürümünde düzeltildi yakında RTM de de düzeltirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı