Görev Yöneticisi ve Kayıt Defteri Yöneticiniz Tarafından Devre Dışı Bırakıldı

Safa Akpolat

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta söylediğim gibi açıyorum, devreye sokunca düzeliyor ama bilgisayarı yeniden başlatınca yine eski haline dönüyor işletim sistemi WİN 8.1 olduğu için de Combofix kullanamıyorum. Yardım edin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
http://www.taskmanagerfix.com/dl/TaskManagerFix.exe Bununla onarabilirsin.

Ardından Malwarebytes : Free anti-malware download buradan AntiMalwareyi indirip, güncelle ve kur. Kurulumun sonunda Pro seçeneği aktif edilsin tiki işaretlidir. O tiki kaldırıp öyle kurulumu tamamlayın. Yani free olarak kullanın. İnternet bağlantısını kesin. Derin Tarama (C:, D: dahil) yapıp tarama sonucunda bulunan zararlıları "Seçimi kaldır" diyerek temizleyin. Temizleme sonucunda oluşan raporu buraya ekleyin.

Komut istemini (cmd) yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow komutu ile temel Windows onarımını gerçekleştirin.

Sorun yine devam ederse HijackThis Log Paylaşımı ve Çözümleri | Technopat Sosyal HJ raporu ekleyin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı