Görev yöneticisinde %95 bellek kullanımı

Boşta bu değerler varsa donanımsal veya yazılımsal sıkıntı olabilir. Yük altındaysa 8gb ram kullanığını varsayıyorum sınırda olması normal.

Bir şey açmadığınız zaman %95 oluyorsa normal değil. Hangi uygulama, hangi işlem %95 kullanıma sebep oluyor? Tam olarak RAM miktarınız nedir? Windows 10 mu kullanıyorsunuz Windows 11 mi?

RAM bellek görev yöneticisinde % 95 gösteriyor yeni RAM alacağım takviye 8 GB donma sorunum drop sorunum düzelir mi? Ve %95 normal bir deger mi?
Dostum sende heralde 8GB bir ram kullanıyorsun.Eğer bilgisayar boşta iken veya ağır bir iş yapmıyorken mesela chromedan video izlemek gibi durumlarda böyle ise biraz anormal geldi bana ama oyun falan oynarken görüyorsan bu değeri normaldir bende görüyorum.

Ne yaparken %95 bellek kullanıyor? Kaç GB RAM var?

Hiçbir şey yapmiyorum boşta %95

Dostum sende herhalde 8 GB bir RAM kullanıyorsun. Eğer bilgisayar boşta iken veya ağır bir iş yapmıyorken mesela Chrome'dan video izlemek gibi durumlarda böyle ise biraz anormal geldi bana ama oyun falan oynarken görüyorsan bu değeri normaldir bende görüyorum.

PC boştayken %95 bellek.

Bir şey açmadığınız zaman %95 oluyorsa normal değil. Hangi uygulama, hangi işlem %95 kullanıma sebep oluyor? Tam olarak RAM miktarınız nedir? Windows 10 mu kullanıyorsunuz Windows 11 mi?

Görsel yükleyeceğim PC boşta %95 bellek kullaniyor ve Windows 10.

Hiçbir şey yapmiyorum boşta %95.

Görev Yöneticisi'nin ekran görüntüsünü atabilir misiniz? Bence güvenli mod ile başlatın Windows'u. MSConfig'in önyükleme yerine girip güvenli önyükleme açıp yeniden başlatırsanız güvenli moda girmiş olur ve böylece temel Windows işlemleri çalışmış olur, eğer zararlı bir işlem varsa o kapanmış olacağından dolayı anlayabiliriz biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı