Görev yöneticisinde askıda kalıp kapanmayan uygulama

Semihb0

Femtopat
Merhabalar. Steam üzerinden "Naruto to Boruto Shinobi striker" isimli oyunu satın aldım. Oyun yüklendikten sonra açılması için tıkladım. Küçük bir Launcher açıldı ve yükleme kısmı doldu. Buna rağmen oyun açılmadı. Takıldığını düşünerek görev yöneticisi - " işlemler " kısmından oyunu kapattım. Yeniden Steam arayüzünden oyunu başlatmaya çalıştım fakat " zaten çalışıyor." Gibi bir hata aldım. (Şu an bunu almıyorum o yüzden tam olarak ne yazmıştı hatırlamıyorum.) Steam kütüphaneme baktığımda oyun açık olmamasına rağmen sanki oyundayım gibi gösteriyordu. Oyun kendi yüklemesi sırasında kurması gereken easyanticheat uygulamasını kuramadığını fark ettikten sonra oyunun kurulum dosyasının içinden (yüklediğim resimlerde var.) elle kendim kurdum. Bu seferde başka bir hata aldım. (1. resimdeki hata.) sonra sırası ile şu adımları izledim;
1. oyunu kaldırmaya çalıştım ama olmadı ve 4. resimdeki hatayı aldım.
2. acaba takılmış olabilir mi diyerek bilgisayarı kapatıp açtım fakat halen oyunu başlatmamış olmama rağmen görev yöneticisi/ayrıntılar kısmında açık gözüküyordu ve yine silmeme engel oluşturdu.
3. Steam uygulamasını sildim ve görev yöneticisi/ayrıntılar kısmına baktığımda yine orada " çalışıyor " olarak gözüküyordu.
4. Steam uygulamasını tekrar yükledim ve oyunu yeniden " bu sefer bilgisayarım(D) " ye indirdim.
5. oyunu Steam üzerinden başlat düğmesine bastım ve yine hata aldım. Bu hatayı aldığım sırada görev yöneticisi/ayrıntılar kısmına baktığımda iki tane aynı oyun açık olduğunu gördüm. (1. resim)
Bir sürü şey denememe rağmen hala bir çözüm bulamadım. Yardımınızı istiyorum, çıldırmak üzereyim. Şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    597,8 KB · Görüntüleme: 49
  • 2.png
    2.png
    607,8 KB · Görüntüleme: 46
  • 3.png
    3.png
    602,2 KB · Görüntüleme: 40
  • 4.png
    4.png