Görev yöneticisinde çalıştığı halde Kaspersky Password Manager programı açılmıyor

Tolgatales

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba,

Kaspersky Anti-Virüs ve Kaspersky Password Manager kullanmaktayım. Bugün bilgisayarı daha hızlandırmak konusunda birkaç işlem yaptım. Bunları yaptıktan sonra program çalışmamaya başladı. Yönetici olarak çalıştır, programı sil, tekrar yükle, bilgisayarı yeniden başlat, gerekli izinler vs. hepsi denendi fakat programı açma konusunda işe yaramadı. Bilgisayarı daha bir hafta olmadı temiz şekilde formatladım. Yani çalışmaması yönünde hiçbir engel yok. Düşündüğüm üzere sabah yaptığım işlemlerle bir şekilde engellediğimi düşünüyorum. İşi bilen kişilerden yardımlarını talep ediyorum, teşekkürler.
Yaptığım işlemler:
- Temp dosyalarını silmek.
- %Temp% dosyalarını silmek.
- Prefetch dosyalarını silmek.
- Sürücüleri "en iyi duruma getir" yapmak.

Bunların hepsini aşağıya linkini koyacağım videoda ki direktiflere göre yaptım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı zamanda Ping durumunu düzeltmek için gösterilen aynı kişinin bir başka videosundakileri yerine getirdim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaspersky Password Manager programını görev yöneticisinden kapatıp sonra programı tekrar açmayı denediniz mi? Bazen ben de böyle problemler yaşıyorum ve bu şekilde çözülüyordu, basit ama işe yarayabilir 🙂

Denedim fakat hiçbir şey işe yaramamıştı. Görev yöneticisinden kapatıp tekrar açtığında işlem çalıştığı gözüküyor fakat programı açamıyordum. Tekrar formatladım ve hiçbir işlem yapmadan programı yüklediğimde problem ortadan kalktı. Büyük ihtimal kayıt defterinde yaptığım ya da temp dosyalarını sildiğim için kaynaklanmış olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı