Görev yöneticisinde çince yazılar var

Hocam dosyaların ismi gizlenmesi için bu şekilde değiştirilmiş gibi. Windows deafender ve program fıleas te bunu bariz bir şekilde açıklıyor. Siz bir format atın en iyisi.

Güvenlik duvarını kapatmıştım açayım onu hocam.

Güvenlik duvarını kapatmıştım açayım onu hocam.

Hocam duvarın arkasına geçtikten sonra duvarı geri kursanız neye yarar(!) Şaka bir yana bende de benzer bir durum olmuştu. Umursamafım ve 1 ay sonra tüm hesaplarımın şifresi vb değişmeye başladı, ucuz kurtuldum. 4 lira gibi bir zarar ve birkaç günüm boşa gitmiş oldu.

Hocam duvarın arkasına geçtikten sonra duvarı geri kursanız neye yarar(!) şaka bir yana bende de benzer bir durum olmuştu. Umursamafım ve 1 ay sonra tüm hesaplarımın şifresi vb değişmeye başladı, ucuz kurtuldum. 4 lira gibi bir zarar ve birkaç günüm boşa gitmiş oldu.

Bir şey olmaz hesaplarım gitse önemli değiller zaten.

Bir şey olmaz hesaplarım gitse önemli değiller zaten.

Hocam, Amazon hesaplarıma kadar değişti şifrelerim :D neyse ki kartlarımı hesaba kaydetmemiştim yoksa başım dertteydi. 5Atnı şekilde Steam envanterimde de pek bir şey yoktu onlar da düşük fiyattan satılmıştı, muhtemelen kendi hesabına.

1675031053189.png

Bir de Kaspersky değil de MBAM ile tarama yapsaydınız keşke çok uğraştırıyor Kaspersky.

Hocam, Amazon hesaplarıma kadar değişti şifrelerim :D neyse ki kartlarımı hesaba kaydetmemiştim yoksa başım dertteydi. 5Atnı şekilde Steam envanterimde de pek bir şey yoktu onlar da düşük fiyattan satılmıştı, muhtemelen kendi hesabına.
Yandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı