Görev yöneticisinde duran program virüs mu?

melih67

Decapat
Çözüm nedir? Virüs falan mıdır?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
sadece lol valorant değil Blitz var o da lol için bana yardım ediyor rün falan yani normalmidir bu durum
Blitz'in tükettiği kaynaklar Riot kısmında gözükmez. Zaten kullandığı kaynak çok değil neden bu kadar takıldınız anlamadım? Kaynak tüketimine bakacak olursak Discord'un virüs olma ihtimali Riot Client'tan daha fazla çünkü. :D

Blitz'in tükettiği kaynaklar Riot kısmında gözükmez. Zaten kullandığı kaynak çok değil neden bu kadar takıldınız anlamadım? Kaynak tüketimine bakacak olursak Discord'un virüs olma ihtimali Riot Client'tan daha fazla çünkü. :D

Bugün bir program yükledim. Arkadaşı trolleyecektim. Sonra o gözüme takıldı, sağ olun. Malware Fighter iyi midir? Başka antivirüs programı var mı önereceğiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
@melih67, görev yöneticisinde belirttiğin hizmetler, tehdit değildir. Oynamış olduğun oyunun hizmetleridir. Yani bir sorun gözükmüyor.

Malware Fighter iyi midir? Başka antivirüs programı var mı önereceğiniz?
Malware Fighter başarısız bir antimalware (yani antivirüs yazılımı değil) yazılımıdır. Ayrıca sistem kaynağınızı da çok fazla sömürüyor. Sisteminize bu işkenceyi yapmayın ve IObit Malware Fighter yazılımını kaldırın.

Antivirüs kullanmak istiyorsanız (ücretsiz olarak), Kaspersky Security Cloud Free kullanabilirsiniz. Siz oyun oynarken arka planda fazla kaynak kullanımında bulunmayacaktır.

Bugün bir program yükledim. Arkadaşı trolleyecektim. Sonra o gözüme takıldı, sağ olun. Malware Fighter iyi midir? Başka antivirüs programı var mı önereceğiniz?
O programı önermem. Ücretsiz bir çözüm istiyorsanız Bitdefender Free ve Kaspersky Free öneririm. Ücretli isterseniz Bitdefender Total veya Kaspersky İnternet çözümleri en iyileridir.

Geri
Yukarı