Görev Yöneticisinde Ekran Kartı Sıcaklığı | Windows 10 Sürüm 19H2

Bu arada Recep bey görev yöneticisinde bellek hızı sizde doğru gözüküyor mu?
Bu hız değeri 1903 bozuldu filan dendi. Ama galiba güncellemeler ile düzeltmişler.

Umarım bu Windows+G ile açılan arayüz biraz elden geçirler. Orada zaten değerler gözüküyor diye biliyorum.
Ama bazı oyunları algılamıyor. Bazen hiç açılmadığı oluyor. Xbox programından da ayrılması gerektiğini düşünüyorum.

Özellikle yayın seçeneklerine OBS, Streamlabs gibi detaylı ayarlar getirirse harici uygulamaya maruz bırakmadan kendi sistemi üzerinden insanlar yayın yapabilirler.

Bu arada Recep bey görev yöneticisinde bellek hızı sizde doğru gözüküyor mu?
Bu hız değeri 1903 bozuldu filan dendi. Ama galiba güncellemeler ile düzeltmişler.

Umarım bu Windows+G ile açılan arayüz biraz elden geçirler. Orada zaten değerler gözüküyor diye biliyorum.
Ama bazı oyunları algılamıyor. Bazen hiç açılmadığı oluyor. Xbox programından da ayrılması gerektiğini düşünüyorum.

Özellikle yayın seçeneklerine OBS, Streamlabs gibi detaylı ayarlar getirirse harici uygulamaya maruz bırakmadan kendi sistemi üzerinden insanlar yayın yapabilirler.
Bende hiç gözükmuyor RAM hızı XD.

2-3 sene önce uğraşmaları gereken daha büyük optimizasyon sıkıntıları vardır belki bizim gö

Bende hiç gözükmuyor RAM hızı XD.
Çok zor bir şey mi hocam? 3. Parti geliştiriciler bile 10 MB'lık uygulama ile sana tüm sensör sıcaklıklarını gösteriyor. Microsoft iki üç satır kod yazacak birini bulamamış mı?

Çok zor bir şey mi hocam? 3. Parti geliştiriciler bile 10 MB'lık uygulama ile sana tüm sensör sıcaklıklarını gösteriyor. Microsoft iki üç satır kod yazacak birini bulamamış mı?
Onu önceden yazmıştım sonra mantıksız olduğu için sildim zaten ama kaydetmiş. Hangi ara yakaladın attığımı fark edip sildim hemen. Bide yapacak bir şey yok Microsoft bu. Daha şimdi akıllarına gelmiştir.

Göstersin güzel hoşta ALT+TAB yapmadan görev yöneticisini görebiliyor muyuz? Zira masaüstüne döner dönmez kartın sıcaklığı 50-45 dereceye düşüyor zaten. Yani boştaki sıcaklığa bakmaya yarar heralde.
Tabii ikinci bir monitörünüz varsa böyle bir derdiniz yok ;)

Yükteki değerin daha düşük olmasını beklerdim. Bu da fena değil gerçi.

sd.png

Geri
Yukarı