Görev Yöneticisinde GPU sıcaklığı gözükmüyor

laths

Centipat
Daha fazla  
Merhaba görev yöneticisine girdiğimde çalışma zamanı 7 gün olarak gösteriyor ancak bilgisayarı her gün kapıyorum bu bir bug mu?
Ayrıyeten de görev yöneticisine girdiğimde sadece GPU 0 gözüküyor ve GPU sıcaklığına bakamıyorum.

1. soru = O bilgisayarınızın fişe takılı olduğu andan beri kaydediliyor isterseniz bilgisayarınızın fişini çekip tekrar takın sıfırlanacaktır.

2. soru = Bazı ekran kartları sıcaklığının gösterilmesine izin vermez.

1. soru = o bilgisayarınızın fişe takılı olduğu andan beri kaydediliyor isterseniz bilgisayarınızın fişini çekip tekrar takın sıfırlanacaktır.

2. soru = bazı ekran kartları sıcaklığının gösterilmesine izin vermez.

GPU sıcaklığına nasıl bakabilirim acaba.
Fişide her gün gece çekiyorum yani onla alakalı olsaydı her gün sıfırlanmaz mıydı?

Hocam fotoğrafını atabilir mısınız?
buyrun

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    30 KB · Görüntüleme: 423
  • 2.PNG
    2.PNG
    33,1 KB · Görüntüleme: 409
Hocam siz yanlış anlamışsınız GPU'nun yanındaki sıfır işareti sistemde bir tane ekran kartı olduğunu söylüyor yani o sıcaklık değil bir tane daha ekran kartı takarsanız sistemde onun altında "GPU 1" diye yazaca o ekran kartı sayacı gibi düşünebilirsiniz. Bende de sıfır ama ekran kartı sıcaklığını görebiliyorum.

1657217114230.png

Direk sıcaklığı göstermiyor bunun sebebi ise windows sürününüze bağlıdır. Sıcaklığı göstermesi için 21H1 sürümüne geçmeniz lazım.

Windows tuşu + R tuşuna basın.
Çıkan pencereye "winver" yazın
Çıkan pencereyi atabilir mısınız?

@laths

Hocam siz yanlış anlamışsınız GPU'nun yanındaki sıfır işareti sistemde bir tane ekran kartı olduğunu söylüyor yani o sıcaklık değil bir tane daha ekran kartı takarsanız sistemde onun altında "GPU 1" diye yazaca o ekran kartı sayacı gibi düşünebilirsiniz. Bende de sıfır ama ekran kartı sıcaklığını görebiliyorum.

Eki Görüntüle 1444521
Direk sıcaklığı göstermiyor bunun sebebi ise Windows sürününüze bağlıdır. Sıcaklığı göstermesi için 21H1 sürümüne geçmeniz lazım.

Windows tuşu + R tuşuna basın.
Çıkan pencereye "winver" yazın
Çıkan pencereyi atabilir mısınız?

@laths

1657274706962.png

Sürüm eski PC'yi bilgisayarcıdan almıştım windowsuda o kurmuştu

Geri
Yukarı