Çözüldü Görev Yöneticisi'nde GT 220 gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

fioraz33

Hectopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Görev yöneticisinde ekran kartım olan GT 220 çıkmıyor. Ekran kartımın takılı ve çalıştığını biliyorum fakat performans kısmında çıkmıyor.

Adsız.png

Çözüm
O özellik 1709'da geldi. Sizinki 1703, bu yüzden gözükmüyor.

Windows sürümünüz çok ama çok eski, güncelleyin. Sorun bu.
@fioraz33 Hocam başlata ''winver'' yazın lütfen artık. Başlatın ne olduğu bilmiyorsanız sol alttaki Windows logosuna tıklayınız. Ve klavyeden ''winver'' yazın. Karşınıza çıkan pencereyi buraya görsel olarak yükleyin.
O özellik 1709'da geldi. Sizinki 1703, bu yüzden gözükmüyor.
1703 olduğunu nereden anladınız hocam?

Edit: Önceki mesajını düzenleyip görseli atmış, şimdi gördüm.

@fioraz33 Hocam Windows sürümünü güncelleyin. Sizin Windows sürümüzde o özellik yok. Hatta Windows sürümü eski olduğundan dolayı uzun süredir temiz kurulum yapılmamıştır sisteme tahminimce. Bir temiz kurulum da yapabilirsiniz.

Tamam, çalışıyor sorun yok. Windows sürümünüz nedir? Windows 7 mi 10 mu diye sormuyorum, 10 olduğunu ben de görüyorum. Sürüm ne? Başlata ''winver'' yazıp sürümü atın.

Görev yöneticisi açıp ''işlemler'' sekmesine tıklayın sağ tıklayıp aşağıda gösterdiklerimi etkinleştirin:

Eki Görüntüle 694898
Bellek kulanımına baktım da 64GB herhalde RAM'iniz benim RAM'de 300MB kullanınca %90 doluyor.

Hayır, 8 GB RAM'im var. 300 MB kullanılmıyor, arkada yüzlerce hizmet açık. Google Chrome açık. Yani boşta olduğunuz PC boşta değil.

Konuyu saptırmayalım, sorununuz çözüldüyse belirtin. Ki çözüldü, sorun Windows sürümünüz.
Tamam sağ olun ilginiz için, iyi günler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı