Çözüldü Görev Yöneticisi'nde isimsiz işlem

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

afrojackx

Hectopat
Yer
Denizli
Screenshot_13.png

Bu screenshoottan başlayayım, iki gündür bilgisayarımda bu 2 isimsiz görev var hem bilgisayarın diskini fazladan kullanıyor hem de RAM'den yiyor internette araştırdım fakat bulamadım bunların çözümünü, virüs programıma tarattım orada da çıkmadı, ben görev yöneticisinden kapattıkça kendilerini açtılar.

Screenshot_14.png

İkinci olarak bu. İki gündür bu da başıma bela oldu, oyun oynarken karşıma birden çıkıyor ya da herhangi bir iş yaparken. Belirli bir zaman aralığı var mı bilmiyorum çünkü aralıklı olarak çıkıyor 20 dakika da bir aynı şekilde bunu da arayacaktım fakat nasıl bir şekilde arayacağımı bilemedim bunu da virüs programına tarattım ancak virüs programı tespit ettiği virüsleri silmesini rağmen bu ikisi hala devam ediyor. Yardımınıza ihtiyacım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar sizi meşgul ettim, üzgünüm. Ben tenezzül edip doğru düzgün bir anti-virüs programı indirip detaylı bir temizlik yaptım ve şu an her şey düzeldi. Hepinize teşekkürlerimi sunuyorum, umarım başka bir konuda görüşürüz.
1. Hangi virüs programıyla tarattınız ?
2. Son zamanlarda şüpheli program ve oyun yüklediniz mi ?

1-Virüs programı kullanmıyordum, Windows Defender ile bir hızlı bir de tam olarak taradım, ilkinde bir şey çıkmadı ikincisinde 10 kadar virüs buldu; temizledi.

2-Evet, yükledim ancak tarattığımda bir şey gözükmedi.

Arkadaşlar sizi meşgul ettim, üzgünüm. Ben tenezzül edip doğru düzgün bir anti-virüs programı indirip detaylı bir temizlik yaptım ve şu an her şey düzeldi. Hepinize teşekkürlerimi sunuyorum, umarım başka bir konuda görüşürüz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı