Görev Yöneticisi'nde Oyunlara Öncelik Atama ve Sabitleme

• Konuyu başlatan ksn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 44B

ksn

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar. Oyunu gorev yoneticisinden oncelik atama olarak ayarladigimda oyun icinde oynarken kontrol ediyorum, tekrar yuksekden normale geliyor. Sebebi ne olabilir acaba? Birde her seferinde yuksege almaktan bikiyor insan. Bunu yuksege sabitleyemiyor muyuz acaba? Herhangi bir program var mi bunun icin?

Ağ kartınızın programları olabilir bunun için. İyi bir anakartınız varsa önceliği otomatik olarak da yapar. Anakartın veya PC üreticisinin sitesine bakın.

Ağ kartınızın programları olabilir bunun için. İyi bir anakartınız varsa önceliği otomatik olarak da yapar. Anakartın veya PC üreticisinin sitesine bakın.
Hocam Ana kart MSI 970 Gaming. Oyun oynarken onceligi "Gercek Zamanda" Yapiyorum oyun cok guzel performans veriyor, lakin biraz oynadiktan sonra oyun icinde tekrar kontrol ettigimde geri normale dusuyor. Oyun oynarken hemen farkediyorum normale dustugunu performans haliyle dusuyor.

Konu hala guncel yokmu anlayan arkadaslar?

Hocam Ana kart MSI 970 Gaming. Oyun oynarken onceligi "Gercek Zamanda" Yapiyorum oyun cok guzel performans veriyor, lakin biraz oynadiktan sonra oyun icinde tekrar kontrol ettigimde geri normale dusuyor. Oyun oynarken hemen farkediyorum normale dustugunu performans haliyle dusuyor.

Konu hala guncel yokmu anlayan arkadaslar?
Bende bu konuda sıkıntı yokta, sence normal mi? Bende kararsız kaldım bu ikisi arasında?

be

nde bu konuda sıkıntı yok da sence normalmi daha iyi yüksekmi bende kararsız kaldım bu 2 si arasında ???
Oynadigin oyuna bagli hocam. Bazi oyunlarin onceligi normal bazilarinki yuksek oluyor. Benim oynadigim oyun Call of duty Advanced ve onceligi Normal. Ama artik oynamiyorum vazgecdim oyunun sorunu hic bitmiyor. Optimizasyon sorunu hala cozemedi yetkililer.

Oynadigin oyuna bagli hocam. Bazi oyunlarin onceligi normal bazilarinki yuksek oluyor. Benim oynadigim oyun Call of duty Advanced ve onceligi Normal. Ama artik oynamiyorum vazgecdim oyunun sorunu hic bitmiyor. Optimizasyon sorunu hala cozemedi yetkililer.
CS:GO normal mi, yüksek mi kardeş? Birde FPS artırma işe yarayan en iyi "video.txt" ayarlarını söyleyebilir misin? Çok sıkıntı çektim, birde oyundaki bombalardan etkileniyor.

CS GO NORMAL Mİ YÜKSEKMİ kardeş bide FPS artırma işe yarayan config en iyi video.txt ayarlarını söyleyibilirmisin çok sıkıntı çektim bide oyundaki bombalardan etkilenior
Hocam gorev yoneticisinden oncelik ataya tikla gorursun normalmi yuksekmi. Oncelik atamanin nasil yappildigini internette bulabilirsin. Nvidia optimizasyon araci var "GeForce Experience" AMD optimizasyon araci ise "AMD Gaming Evoled" Ekran kartin hangisi ise bu optimizasyon araclarini kullana bilirsin.

CS:GO için önceliği görev yöneticisinden ayarlamanıza gerek yok. Steam > CS:GO sağ tık > Özellikler > Çalıştırma seçeneklerini ayarla > -high ı ekle.

elik ataya tikla gorursun normalmi yuksekmi. Oncelik atamanin nasil yappildigini internette bulabilirsin. Nvidia optimizasyon araci var "GeForce Experience" AMD optimiz
Biliyorum, görev atamasını da işte normal mi yüksek mi daha iyi diye sordum ben. AMD Gaming Evolved yüklediğimde aşırı katkısı yok, yani yaptım mı 67-68FPS'den 60'a düşürüyor.

CS:GO için önceliği görev yöneticisinden ayarlamanıza gerek yok. Steam > CS:GO sağ tık > Özellikler > Çalıştırma seçeneklerini ayarla > -high ı ekle.
Biliyorum usta. İşte o high komutu işe yarıyor mu normal mi kalsın yüksek mi yapayım ikisi arasında kararsız kaldım ben?

Geri
Yukarı