Görev Yöneticisinde Yazılar Gözükmüyor

AdLine

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
%100 Disk sorunum ile uğraşırken başıma bu çıktı. Görev yöneticisini açıyorum. Hiçbir yazı/işlem gözükmüyor.
%100 Disk sorununu nasıl halledeceğim ? Uzun zamandır araştırıyorum. PC 2 haftadır böyle. Donmaktan bir hal oldu.
Çözümlerinizi bekliyorum...
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
10 Ocak Güncellenme sorunu olsa gerek. Bende farklı bir biçimde mevcut sorunun kendisi. Yukarıdaki tablolar yazilar 3-4 saniyeye açılıyor. Bunun için yapmamız gereken sadece beklemek. Güncellemeler genelle algoritması bozuk halde geliyor ve Güncellemenin güncellenmesinin anca güncellenmesi sayensinde 10-15 gün süresinde microsoft deva buluyor.

Yok mu bilen ? Hala bir çözüm elde edemedim.PC bu sefer kafayı yedi.Bu Bilgisayar'a tıklıyorum , hiçbir şeyin adı gözükmüyor.Çıldırmamak elde değil.

Pro ile sistemime kurdum. Adımlarınızı dinliyorum. :)
Bir 4-5 saat kadar geç gördüm yanıtınızı kusura bakmayın :)

Toolbox kısmından, sağ üstlerdeki "Win Fix Pro" yazana tıklayın. Ben de şu an pro versiyonu yüklü değil yani gerek duymadım. Ama benim de bu tarz bir problemim vardı, o problemimi çözdüğümde pro versiyonu yüklüydü. Her neyse :) Ben şu an göremiyorum Pro olmadığı için ama Win Fix yazana tıklarsanız oradan sorununuzu seçeceğiniz bir yer açılacaktır. Biraz göz gezdirirseniz bulabilirsiniz zaten :) Birçok sorunu çözebilen bir programdır.

Görev yöneticim eski haline geldi teşekkürler fakat %100 disk kullanımı hala devam ediyor.

%100 Disk Kullanımı sorununun çözümünü bilmiyorum. Ama kendi bildiğim kadarıyla önereceğim bir kaç şey olucak, yine de kesin çözüm diyemeyiz emin değilim :)

Başlat - Çalıştır - Gelen kutucuğa > msconfig < daha sonra orada açılan yerde "Hizmetler" ve "Başlangıç" başlığı altındaki gereksiz, eski, kullanmadığın dosyaları devre dışı bırakmayı dener misin? Bir şey veya bir şeyler bilgisayarı çok yoruyor olmalı diye düşünüyorum :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı