Görevimiz: Çekiliş yapmak

Makaleler
10
Yer
Kenya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600
B450M S2H V2
Apacer 8GB 3000MHz
XFX RX 570 4GB
Corsair Spec Delta RGB
Corsair VS550 (Beyaz etiketli)
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba Sosyal halkı, bugün sizlerle beraber Görevimiz akımını geliştirmek için bir çekiliş yapacağız. Çekilişte bir arkadaşımın verdiği 10 TL Steam cüzdan kodunu size vereceğim. Bu sayede meşhur Among Us oyununu almak isteyip de alamayanlar almış olacak. 🙂

Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler:
Görevimiz akımına uygun bir konu açmak ve konu linkinizle, e-posta adresinizi bu konuya bırakmak. Çekiliş bu akşam saat 18-19 arası açıklanacak, talihliye e-posta ile ulaşacağım. Saat 18'e kadar katılmanız gerekli.

Olaydan haberi olmayan arkadaşlar için aşağıya bıraktığım ilk konu olayı anlatıyor, 2. konu ise örnek bir konu.

Son düzenleme:
Katılıyorum.
Konu:
(Az sonra herkese açılır.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu güncelledim, saat 18-19 arası çekilişi açıklamayı düşünüyorum.

[email protected]
Hocam atmayı unuttum da sayılır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
@The Man From E.A.R.T.H. çekilişi kazandın. Sana ulaşmak için E-posta atacağım. Cevap verirsen sevinirim. Benim e-posta adresim [email protected]'dur, sana buradan posta atacağım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
10 Dakika geç kaldım. O kadarda konu açmıştım, yazmayı unuttum :(.

10 Dakika geç kaldım. O kadarda konu açmıştım, yazmayı unuttum :(.
Çok üzgünüm dostum. Görseydim seni de eklerdim. Ben çekilişi kaydederken galiba sen mesajı yeni atmıştın. Umarım başka bir çekilişte kazanırsın. ☹

Geri
Yukarı