Görsel olarak çok etkileyici oyun önerisi

ahmtgny

Hectopat
Daha fazla  
RAM
GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV Siyah 2133Mhz Dual Kit Ram
SSD veya HDD modeli
CORSAIR 240GB Force Serisi MP510 NVMe M.2 SSD (310
Ekran kartı
ZOTAC GeForce RTX 3060 Ti TWINEDGE GAMING 8GB GDDR
Anakart
Gigabyte B450 Gaming X AMD B450 2133MHz DDR4 Soket
İşlemci
AMD Ryzen™5 3600 Soket AM4 + Wraith Stealth 3.6 GH
Görsel olarak sizi etkileyen özellikle multiplayer oyun önerilerinizi bekliyorum. Hikayeli oyunlar da olur. Bilgisayarın başına geçmek için zaman sayacağım tür de oyunlar istiyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Control (görsel olarak etkilendiğim bir oyundu)
RDR 2
Yarış oyunları seviyorsanız Forza Horizon 4 ve 5'in de görsel açıdan etkileyiciliği var.
Bir de NFS Most Wanted 2012 her ne kadar ünlü olmasa beni halen sevindiren bir oyun. Grafikleri üst ayarlara alınca gerçekten sevebileceğim görüntü kalitesi oluşuyor.

Saçma gelir mi bilmiyorum ama CoD MW2 Remastered. 2K monitörde denemiştim, grafikleri mükemmel gelmişti bana.

1080p de oynuyorum. Deneyeceğim.

Control.
RDR 2
Yarış oyunları seviyorsanız Forza Horizon 4 ve 5'in de görsel açıdan etkileyiciliği var.

Evet Control uzun süredir denemek istediğim bir oyundu iyi hatırlattın hocam.

Görsel olarak sizi etkileyen özellikle multiplayer oyun önerilerinizi bekliyorum. Hikayeli oyunlar da olur. Bilgisayarın başına geçmek için zaman sayacağım tür de oyunlar istiyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Rdr2, God of war, cod serisi, need for speed heat, forza horizon 4, battlefield serisi, shadow of the tomb raider, dirt 5, mortal kombat 11, sekiro shadows die twice, dying light

Aklıma bunlar geldi şimdilik.

Geri
Yukarı