Görseldeki dolap fiber için mi?

Fiber dolaplara kadar geliyor. Sonrası normal bildiğimiz bakır kablolar ve VDSL altyapı. Eğer fiber geliyor olsaydı daha büyük bir dağıtım dolabı olurdu. Tip-7'den daha büyük bir dolap.
Bu dolap Tip-23 ve alacağı abone sayısı maksimum 3-4 apartmandır. Yani küçük bir bölgeye hizmet veriyor.

Hocam bu bölgede fiber var mı nereden bakabilirim?

Kral Türk Telekom'un sitesinde fiber sorgulama var oradan yapabilirsin.
Fiber dolaplara kadar geliyor. Sonrası normal bildiğimiz bakır kablolar ve VDSL altyapı. Eğer fiber geliyor olsaydı daha büyük bir dağıtım dolabı olurdu. Tip-7'den daha büyük bir dolap.
Bu dolap TIP-23 ve alacağı abone sayısı maksimum 3-4 apartmandır. Yani küçük bir bölgeye hizmet veriyor.

Teşekkürler verdiğin bilgi için kutu evimin önünde olduğu için fiber çekebilirim çok bir masrafı olmaz ban ama bana fiber verirler mi orası muamma.

Kral Türk Telekom'un sitesinde fiber sorgulama var oradan yapabilirsin.

Teşekkürler verdiğin bilgi için kutu evimin önünde olduğu için fiber çekebilirim çok bir masrafı olmaz ban ama bana fiber verirler mi orası muamma.

Tıp 23 VDSL hizmeti verir. Hiçbir yerde fiber hizmeti verdiğini görmedim. İsteğinizle fiber çekmezler yani.

Yok hocam. Fiber kablo çekmekle hiç uğraşmazlar. Zaten halihazırda bakır kablonuz var.
Ha kendiniz çekeceksiniz. Yine olmaz çünkü bu dolap VDSL hizmet vermek üzere konuluyor. Fiber çekemezsiniz.

@SAYISALCI CİVCİV Daireye kadar fiber gibi görünmüyor. DSL'i heyecanlanmaya değer görmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı