Görseldeki kablo fiber mi?

Merhaba,
Yakında detaylı bir konu açacağım ancak şu anda bu kablonun türünün ne olduğunu öğrenmek istiyorum.
Fiber gibi geldi ancak yönlendirme için kullanılan kablo da olabilir emin değilim.

Eki Görüntüle 1792430
Evet fiber kablo bu dairenize kadar geldiğinde uygun fiyatlı yüksek hız sağlayan internet sağlayıcılarına abonelik yaptırmanızı öneririm.

Bu kablo fiber çünkü apartmanın içine fiber kutusu taktılar her gün gözüme giriyor şimdi Telekom'dan bizi abonelik için çağırmalarını bekliyorum.

Merhaba hocam Telekom calısanıyım adres paylaşırsan altyapın hakkında bilgi verebilirim bağlantı konusunda yardımcı olmaya çalışırım.

Ne alaka dostum aynı süreci ben de yaşadım altyapını sorguluyorsun fiber aktifleştiyse arıyorsun MH'i randevu veriyorlar verdikleri günde de gelip işlem sağlıyorlar.
Arkadaş doğru söylüyor, mevcut internet kullanıcısı iseniz altyapınız fibere geçtiği zaman sizi arayıp geçiş yapmak isteyip istemediğinizi soruyorlar.

Merhaba Kabloyu yakından inceledim kablo fiber kablo bu şekilde 2 rulo fiber geldi ancak sadece 1 binaya fiber çektiler bizim binamiza gelmediler bile 10 metre farkla...

Evet yeni yapılan altı eczane olan binaya fiber çektiler sadece anladığım kadarıyla 1 yıl önce dilekçe verdim 10 metre daha gelmediler...

Merhaba hocam Telekom calısanıyım adres paylaşırsan altyapın hakkında bilgi verebilirim bağlantı konusunda yardımcı olmaya çalışırım.
Kral benimde burqda Tip 5 kabin koyulfu 536 metrede 37mb internet gözüküyor. Kabine kart veya çip takılcakmıs ona rağmen ben VDSL e geçiş sağladım. O kart yada çip ne işe yarıyor onu derken daha da ĥızlancak dedi kendisi. Lütfen geri dönersen sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı