Görseldeki Gucci ne kadar eder?

Gucci'nin çok güzel ürünleri var bu çakma Esenyurt kreasyonlarına bakıp yargılama. Bende güneş gözlüğü var 500 Euro civarı vermiştim ama resmen ateş ediyor.

Türkiye'de İtalyan markalarının %90'ı Suriyelilerin giydiği çakmalar olunca millet "Gucci, Armani bu muymuş?" diyor ama öyle değil özünde.
Gucci'yi değil, genel lüks markalara dedim

İnterneteki giysi podyumlarına diyorum hocam. Emimim güzel ve lüks olan markalar vardır. Ama saçma sapan giysiler sunup 'moda' adı altında pazarlıyorlar.
Hocam herkes aynı çizgide tasarım yaparsa o podyumun anlamı kalmaz. Bana göre de en güzel kombin klasik gömlek ve chino pantolondur. Ama millet farklılık adına bayılıyor öyle saçma şeylere para vermeye. Mesela bugün tuz tanesinden küçük çanta 68 bin dolara satıldı :D

Hocam herkes aynı çizgide tasarım yaparsa o podyumun anlamı kalmaz. Bana göre de en güzel kombin klasik gömlek ve chino pantolondur. Ama millet farklılık adına bayılıyor öyle saçma şeylere para vermeye. Mesela bugün tuz tanesinden küçük çanta 68 bin dolara satıldı :D
Güzel tasarımlarda yapılabilir. Geçen sene üstünde solungaç benzeri çizgiler olan bir giysi görmüştüm. Abartı değildi ve beğendim. Farklılık katmak, özgünlük zaten önemli şeyler ama abartarak yaparak ortaya çöp koyuyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı