Takım elbiseler ne kadar eder?

Grim Reaper

Hectopat
Yer
İzmir
Elimde aşağı yukarı 8 9 tane takım elbise var. Hepsini hatırlamıyorum ama biri Sir marka ithal kumaştı. Diğer bazıları da Altın Yıldız idi. Bunlar aşağı yukarı ne kadar eder? Tanesi yani.

En düşük markalar bile (gömlek pantolon ceket ve yelek) 2000 TL'den başlıyor 2.el olduğu için sen 1500 hesap et (en düşük ihtimal) markaları cekette veya pantolonla yazan seri numarası ile araştır

En düşük markalar bile (gömlek pantolon ceket ve yelek) 2000 TL'den başlıyor 2.el olduğu için sen 1500 hesap et (en düşük ihtimal) markaları cekette veya pantolonla yazan seri numarası ile araştır
Anladım önemli bir bilgi oldu bu hocam sağolun. Ama sarı sitede veya pembe sitede fiyatlar fazla ucuz. Bir araştırıp döner misiniz bu neden böyle?

Sadece takım değil her şey için öyle, milletin nakit paraya ihtiyacı olduğu için ucuza veriyorlar.
O da var da ederi 2k olan şeyi 500'e satmak da nasıl bir acil ihtiyaç anlamış değilim. Ben yine 1000 tarzı birşeye koyarım satılmazsa düşerim olmadı. Ama yine de net bir fiyat skalası olsa daha iyi olurdu.

2.el satacaksanız en düşük 2000 TL.
2.el satacağım da hocam sitelerde 300 500 e verenler var nasıl olacak şimdi? Bu giysilerin çoğu kaliteli bir tanesi ithal kumaş. Öyle yırtık falan yok diye biliyorum.

Ha bir de bunları kıyafet satan yerler ya da terziler falan alıyor mu arkadaşlar? Bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

@atakan0001 @larenno

Son düzenleme:
2.el satacağım da hocam sitelerde 300 500 e verenler var nasıl olacak şimdi? Bu giysilerin çoğu kaliteli bir tanesi ithal kumaş. Öyle yırtık falan yok diye biliyorum.

Ha bir de bunları kıyafet satan yerler ya da terziler falan alıyor mu arkadaşlar? Bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

@atakan0001 @larenno
Alsalar bile değerinin çok altında alırlar muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı