Görseldeki HDD kaç yıllıktır?

SessizFredy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, elimde bir HDD var ve benim bir eskiler koleksiyonum var. Disket falan da var onları arka planda bir yere koymak istiyorum ama aklıma takıldı. Bir amca bana HDD verdi ama ilk defa gördüm laptop HDD'si olduğunu söyledi bu HDD türü kaç yılında üretildi bir bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• IMG_20231020_213011.jpg
    IMG_20231020_213011.jpg
    103,9 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_20231020_213018.jpg
    IMG_20231020_213018.jpg
    83,9 KB · Görüntüleme: 59
Merhaba arkadaşlar, elimde bir HDD var ve benim bir eskiler koleksiyonum var. Disket falan da var onları arka planda bir yere koymak istiyorum ama aklıma takıldı. Bir amca bana HDD verdi ama ilk defa gördüm laptop HDD'si olduğunu söyledi bu HDD türü kaç yılında üretildi bir bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Kaç yılında üretildi bilmem ama o HDD insanı kanser eder. Modelini yazıp öğrenebilirsiniz.

20 yıl daha beklet antika niyetine satarsın :D

Yeni konular

Geri
Yukarı