Görseldeki hesap 4400 VP eder mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hemen satmak istiyorum, marketime sevdiğim bir skin geldi gece 3'e kadar satılması gerek, 2500 VP takas ilan açsam satılır mı?
Diyoruz ki 4400VP üstü eder, 2500VP vereyim diyorsun? Hesabın bir yasaklaması var mı? Sana ait olduğunu kanıtlayabilir misin? E-Postayıda verecek misin?

Herhangi kimlik bilgini paylaşacak mısın? (Sonradan hesabı çekersen yasal işlemler için)

Her türlü satılır fakat zarar edersiniz, biraz daha arttırın fiyatı.

Öyle ama işte 4400 yapsam hemen satılmaz ki.
Diyoruz ki 4400VP üstü eder, 2500VP vereyim diyorsun? Hesabın bir yasaklaması var mı? Sana ait olduğunu kanıtlayabilir misin? E-Postayı da verecek misin?

Herhangi kimlik bilgini paylaşacak mısın? (Sonradan hesabı çekersen yasal işlemler için)

Ne gibi hocam ne zaman bu tür hesap satışların da kimlik bilgisi verildiği görülmüş özel ve önemli bir bilgi değil mi?

Maili devrettikten sonra nasıl bir geri alma olacak, hesabın bana ait olduğunun garanti olduğu tabii ki de istpatlanır.

Öyle ama işte 4400 yapsam hemen satılmaz ki.

Ne gibi hocam ne zaman bu tür hesap satışların da kimlik bilgisi verildiği görülmüş özel ve önemli bir bilgi değil mi?

Maili devrettikten sonra nasıl bir geri alma olacak, hesabın bana ait olduğunun garanti olduğu tabii ki de istpatlanır.
Kimlik bilgisinden kastım;

Adın, soyadın, telefon numaran gibi basit şeyler.

İlk maili size ait olan bir hesabı çok basit şekilde geri çekebiliyorsunuz.

Herhangi yasaklama var mı?
Neden bu kadar ucuz?

Kimlik bilgisinden kastım;

Adın, soyadın, telefon numaran gibi basit şeyler.

İlk maili size ait olan bir hesabı çok basit şekilde geri çekebiliyorsunuz.

Herhangi yasaklama var mı?
Neden bu kadar ucuz?

Bir arkadaşım hesabı TR değil başka bir ülke olarak açıp skin alıp TR yapıp satıyor nasıl TR yaptığını hala anlamış değilim ama çocuk parayı kırıyor.

Ara sıra da bana veriyor maili ile birlikte aldıktan sonra 1 kere bile oynamadım yasaklama yok Rekabetçi de falan.

Ana hesabım da skin biriktiriyorum.

Bir arkadaşım hesabı TR değil başka bir ülke olarak açıp skin alıp TR yapıp satıyor nasıl TR yaptığını hala anlamış değilim ama çocuk parayı kırıyor.

Ara sıra da bana veriyor maili ile birlikte aldıktan sonra 1 kere bile oynamadım yasaklama yok Rekabetçi de falan.

Ana hesabım da skin biriktiriyorum.
Legal bir yol olduğunu sanmıyorum, hesaplara kendi parasıyla mı skin alıyor? Her hesaba girip böyle skin almakla falan uğraşmayacaktır. Yani başkalarının hesabını alıyor(?) ve TR hesabı yapıp satıyor. Legal bir yol değil, hesap satışı yasak. Önceden belki hile kullanıldı bu hesapta? Satışını yapacaksanız bunu belirtip yapın. 2500VP bile etmez bu şekilde bir hesap bence.

Legal bir yol olduğunu sanmıyorum, hesaplara kendi parasıyla mı skin alıyor? Her hesaba girip böyle skin almakla falan uğraşmayacaktır. Yani başkalarının hesabını alıyor(?) ve TR hesabı yapıp satıyor. Legal bir yol değil, hesap satışı yasak. Önceden belki hile kullanıldı bu hesapta? Satışını yapacaksanız bunu belirtip yapın. 2500VP bile etmez bu şekilde bir hesap bence.

Kendisi açıp alıyor diye biliyorum bir açmada 10 tane hesap açıp market kovalıyor sonra bana anlatırken ticket atıp TR yapıyorum falan dedi ama ben de tam bilgili değilim şimdiye kadar böyle 3-4 kere konu açtım skinlerle ilgili fiyat bilgim yok çünkü.

Bence kar etmek için legal bir yol çünkü başka ülkenin alım gücüne göre parayı kendi veriyor ama hangi ülke olduğunu bilmiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı