Görseldeki kasa işimi görür mü?

Agah gibi

Hectopat
Arkadaşlar Allah nasip ederse çok yakında bir sistem dizeceğim inşaallah. Kasa almaya bütçem yetmiyor. Elimde boş eski bir Casper kasa var. İdare eder mi? Sıcaklık sorunu yaşatır mı?

XFX RX550 2 GB
Ryzen 5 1600 AF
Aerocoool VX Plus AE-VXP400 400W
Corsair Vengeance LPX CMK8GX4M1E3200C16 8 GB DDR4 3200 MHz CL16 RAM
Gigabyte B450M S2H AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart
HDD 250 GB
SSD 120GB

Kasa ektedir;

Dipnot: Fotoğrafı internetten aldım umarım bir sıkıntı çıkmaz.

Dosya Ekleri

• images.jpg
    images.jpg
    4,7 KB · Görüntüleme: 80
Son düzenleme:
Bende de aynı kasadan var, ardiyede duruyor. 2008'de almıştım. Bileşenlerin üzerindekiler hariç 2 tane fan eklenebiliyor. Senin kuracağın sistem için uygun bir kasa. Egzoz fan kullanmayı unutma, arka kısım ideal. Orijinalde egzoz fan yok, hepsi içeri hava veriyor. Gereği tartışılır ama üçüncü bir fan kullanmak istersen ön panelin arka tarafına ekleyebilirsin. Kasanın içini açıp ön panelin arka tarafına mazgallara cırt kelepçe ile tutturursun.

Bende de aynı kasadan var, ardiyede duruyor. 2008'de almıştım. Bileşenlerin üzerindekiler hariç 2 tane fan eklenebiliyor. Senin kuracağın sistem için uygun bir kasa. Egzoz fan kullanmayı unutma, arka kısım ideal. Orijinalde egzoz fan yok, hepsi içeri hava veriyor. Gereği tartışılır ama üçüncü bir fan kullanmak istersen ön panelin arka tarafına ekleyebilirsin. Kasanın içini açıp ön panelin arka tarafına mazgallara cırt kelepçe ile tutturursun.
Hocam pek anlayamadım kusura bakmayın. Egzoz fan arka tarafta var bir tane.

Yeni konular

Geri
Yukarı