Çözüldü Görseldeki oyun Modern Warfare 2 midir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GRBreakpoint

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Herkese merhaba, Steam görselindeki Modern Warfare yazan Call of Duty oyunu Modern Warfare 2 mi oluyor acaba? 8 Mart 2023'te çıkmış.

1694638258777.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu oynanış videosundaki oyun mudur bu?

Call of Duty dünyada başka bir isim yokmuş gibi bütün oyunlarına şu Modern Warfare adını kullanmasa olmazmış.

Dosya Ekleri

• 1694638139852.png
    1694638139852.png
    835,6 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba, Steam görselindeki Modern Warfare yazan Call of Duty oyunu Modern Warfare 2 mi oluyor acaba? 8 Mart 2023'te çıkmış.

Eki Görüntüle 1943219

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Call of Duty dünyada başka bir isim yokmuş gibi bütün oyunlarına şu Modern Warfare adını kullanmasa olmazmış.

https://store.steampowered.com/app/1962660/Call_of_Duty_Modern_Warfare_II/ MW2 bu hocam.

Eki Görüntüle 1943219

Hayır 2 değil.

Hepinize çok teşekkür ederim. FPS oyunları çok severim ama rekabetçi ve bazı hikayeli oyunlaradn sıra gelmemişti. İlk defa Call of Duty oynayacağım ve modern oyunlarla başlamak istedim. Grafikleri kötü olan eski oyunları oynamak istemedim. Zaten çok vaktim yok en azından iyi bir görsel şölen de olsun dedim.

Geri
Yukarı