Görüntü almalık ekran kartı önerisi

Bu yine de mağazaya gidip almaktan daha hızlı olacağının garantisini vermiyor. Takdir edersinki Letgo'da uzun pazarlıklar veya anlaşmazlıklar olabiliyor.

Oturup iki gün pazarlık yapmayacaklar ya. Bulduğu kart için adama nerede olduğunu soracak, işte şu kadar olur mu bu kadar olur mu diye soracak, ne zaman müsaitsiniz dedikten sonra adamdan gerekli testleri isteyip gidip alacak yani ne kadar zor olabilir ki? Siz hiç Letgo'dan alışveriş yapmadınız mı?

Oturup iki gün pazarlık yapmayacaklar ya. Bulduğu kart için adama nerede olduğunu soracak, işte şu kadar olur mu bu kadar olur mu diye soracak, ne zaman müsaitsiniz dedikten sonra adamdan gerekli testleri isteyip gidip alacak yani ne kadar zor olabilir ki? Siz hiç Letgo'dan alışveriş yapmadınız mı?

Dikkat edersen, yazdığın paragraftan bile ne kadar uzun bir süreç olduğu aşikar.

Dikkat edersen, yazdığın paragraftan bile ne kadar uzun bir süreç olduğu aşikar.

Tamam hocam. Uzun bir işlem, aynen. Letgo hakkında bilginiz yoksa lütfen devam etmeyin. Kaç yüz kere Letgo'dan alışveriş yaptım elden ve kargo ile... Elden yaptıklarımda bile aynı gün hallediyordum. Siz işi bilmiyorsunuz...

Merhabalar.
Yeni PC topladım. Bir ekran kartı ön siparişi verdim. O gelene kadar BIOS Windows kurulumu gibi kurulum yapıp istediğim oyunları indirecek kadar ekranı görsem yeter. Ekran kartı değil ekran kağıdı bile işimi görür. Hani iş görüp çöpe atmalık böyle bir donanım var mı? :)
Aceleniz yoksa elimde uygun fiyatlı verebileceğim ekran kartı var. Kargo ile gelmesini beklerseniz yardımcı olabilirim.

Neden herkes bir kart aldırma peşinde?

Konu sahibi bu sorumu cevaplarsa, daha iyi olur diye düşünüyorum. Boş yere mesaj kirliliği yapmanın anlamı yok.
Reis sistem

Asus Rog Strix B550xe gaming wifi anakart
Crucial 2x8 3600 Mhz Cl16 Ram
PNY XLR8 1 tb m2 ssd
Amd r5 5600x işlemci
Corsair 5000d airflow kasa
Lian Li aio 360 mm sıvı soğutucu
Corsair rm850 850w psu
Kasa fanları da air blazer 120r
Palit rtx 3070ti gaming pro ve zotac rtx 3070ti trinity oc ön siparişlerini verdim. Stoklarının gelmesini bekliyorum

@RivRivRiv gidip sıfır GT 710/1030 gibi çöpleri alma 3070 Ti bekliyorsan. Git al bir tane HDMI girişli dinozor ekran kartı tak gitsin. 70 TL'ye onu almak varken niye gidip 700 TL'ye 1030 alasın.
Ben de onu düşünüp ekran kağıdı bile olur dedim :). Dinazor ekran kartı hangi modele tekabül ediyor:D
Aceleniz yoksa elimde uygun fiyatlı verebileceğim ekran kartı var. Kargo ile gelmesini beklerseniz yardımcı olabilirim.

Reis bi hafta bi il dışına çıkcam duruma göre yazam ben san

Yeni konular

Geri
Yukarı